R / AskReddit gibi popüler abonelerde birisinin nasıl komik bir şey söylemeye çalıştığını fark ettikten sonra bu, diğer Reddit kullanıcılarının komik olmaya çalışan bir yorum zincirine dönüşüyor.

Mor saçlı beyaz liberallerin kocaman soya gülümsemeleri ile bu yorumları komikmiş gibi yazıp okuduklarını ancak hayal edebiliyorum. Beyaz liberaller çok utanç verici

Author

30 Comments

1. Artvin dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Emine – 40

2. İstanbul dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 308

3. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 13-02-2021 03:13:11

4. Slm web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Yalova merkezden ben gaye. Mrb siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 03:30:29

6. Afyon merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 13-02-2021 03:30:30

7. Tunceli dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . Merhaba herkese sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 138

8. Manisa dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, sağolun , emin – 137

9. Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 13-02-2021 07:02:15

10. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Selam web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 370

11. Bitlis dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, saolun , doruk – 121

12. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 170

13. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 23

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

15. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler , mehmet – 217

16. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 433

17. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 143

18. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 324

19. Sakarya dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 379

20. Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

21. Konya dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, sağolun , ziya – 174

22. Sakarya dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, şukuladım , doruk – 96

23. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 181

24. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 230

25. Kars merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 05-04-2021 15:23:31

26. Bu konu : ” Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 301

27. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun 14-04-2021 01:07:57

28. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun

30. Balıkesir dan kimler var. Reddit kültürü gerçekten utanç verici ve sinir bozucu . Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, saolun , doruk – 40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link