Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu?

Reddit, insanların buluştuğu bir web sitesiydi, boyun sakalları ve fedoralarla tanınırlardı.

Öyleyse, Google / YouTube / Facebook’un dış kaynaklar tarafından kontrol edilmesi ve birdenbire bunun gibi küçük bir web sitesinin popülaritesini patlatması (olumsuz itibara rağmen) ve aynı zamanda aşırı denetimli ve sol / liberal olması bir tesadüf mü? / MSM’deki tuhaf saçmalıklarla aynı fikirlere mi sahip?

“Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu?” üzerine 16 yorum

1. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-08-2020 22:00:05

2. Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 17:41:22

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:50:23

4. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 21-09-2020 19:26:42

5. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:38

6. Osmaniye dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 362

7. Sivas dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 195

8. Sakarya dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 11

9. Muğla merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-10-2020 06:35:52

Yorum yapın