Reddit, insanların buluştuğu bir web sitesiydi, boyun sakalları ve fedoralarla tanınırlardı.

Öyleyse, Google / YouTube / Facebook’un dış kaynaklar tarafından kontrol edilmesi ve birdenbire bunun gibi küçük bir web sitesinin popülaritesini patlatması (olumsuz itibara rağmen) ve aynı zamanda aşırı denetimli ve sol / liberal olması bir tesadüf mü? / MSM’deki tuhaf saçmalıklarla aynı fikirlere mi sahip?

Author

85 Comments

1. Selamlar web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-08-2020 22:00:05

3. Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 17:41:22

4. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:50:23

5. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, saolun 31-08-2020 16:14:58

6. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. İstanbul merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa cidden çok iyi, teşekkürler 10-09-2020 13:16:50

8. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 21-09-2020 19:26:42

9. Erzincan merkezden ben gaye. Selam web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 10:04:11

10. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:38

11. Osmaniye dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 362

12. Sivas dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 195

13. Sakarya dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 11

14. Muğla merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-10-2020 06:35:52

15. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 481

16. Hakkari merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten valla çok iyi, sağolun 13-11-2020 16:04:44

17. Bayburt merkezden ben doruk. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 20-11-2020 19:54:17

18. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler

19. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

20. İzmir dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 367

21. İzmir dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 220

22. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 283

23. Çorum merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 10-12-2020 03:56:06

24. Trabzon dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 99

25. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım , mehmet – 75

26. Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

27. Osmaniye merkezden ben . Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-12-2020 00:51:15

28. Mersin merkezden ben Emine. Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-12-2020 23:26:52

29. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 451

30. Çanakkale merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, saolun 31-12-2020 18:04:20

31. Osmaniye dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 231

32. Antalya dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 329

33. Mersin dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 305

34. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 05:54:49

35. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 491

36. Kilis dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 388

37. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 475

38. Rize dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , memo – 273

39. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, sağolun , doruk – 293

40. Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inanki çok güzel, tebrikler 27-01-2021 07:22:05

41. Şanlıurfa dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Slm paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 396

42. Kırıkkale dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun , emin – 167

43. Adıyaman merkezden ben . Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 09-02-2021 15:20:38

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 289

45. Diyarbakır dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, şukuladım , Aylin – 139

46. Mersin dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , memo – 500

47. Osmaniye dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 237

48. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 51

49. Trabzon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 24-03-2021 17:05:30

50. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 401

51. Şırnak dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 213

52. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , emin – 84

53. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

54. Ardahan dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Slm web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 214

55. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 256

56. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

57. Tokat merkezden ben emin. Mrb sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 30-04-2021 12:36:30

58. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden iyi, saolun , mehmet – 39

59. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun

60. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, sağolun

61. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

62. Mersin dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , doruk – 330

63. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 234

64. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 52

65. Karabük dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 330

66. Manisa dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 323

67. Yozgat dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 229

68. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 20-06-2021 18:53:03

69. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 344

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 138

71. Samsun dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, sağolun , ali – 324

72. Bingöl dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, şukuladım , emin – 389

73. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım , Emine – 196

74. Adana merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler 16-07-2021 18:57:33

75. Batman dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 301

76. Bursa dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 78

77. Bu konu : ” Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, saolun , – 127

78. Çanakkale dan kimler var. Reddit ne zaman bu kadar popüler oldu? . Selamlar sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , emin – 483

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link