Hristiyan bile değilim ama bugün yanlışlıkla ön sayfaya tıkladığımda en az üç bariz bir şekilde Hristiyanlık karşıtı gönderi vardı. Ön sayfada İslam’ı eleştiren bir gönderi asla göremezsiniz, öyleyse neden tüm Hristiyan nefreti, özellikle de Paskalya’da?

… basedchimp tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Bartın dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 110

2. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 239

3. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım 06-04-2021 01:19:00

4. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-04-2021 18:18:04

5. Bilecik merkezden ben . selamun aleyküm siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 10-04-2021 15:26:46

6. Bitlis merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım 22-04-2021 03:38:15

7. Manisa merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım 27-04-2021 02:40:11

8. Eskişehir dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 47

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, saolun , elif yılmaz – 306

10. Bilecik merkezden ben banu. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 07-05-2021 01:15:23

11. Bu konu : ” Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, saolun , hatice – 423

12. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 376

13. Bingöl dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Merhabalar web siten inanki iyi, şukuladım , ali – 71

14. Bitlis merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 19:53:57

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan valla hayran edici, şukuladım

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 473

17. Kırıkkale dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 92

18. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 12:20:31

19. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 5

21. Selamın aleyküm sayfa harbiden güzel, teşekkürler

22. Şırnak dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, saolun , doruk – 93

23. Bu konu : ” Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? ” çok güzel. Mrb sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 446

24. İstanbul merkezden ben ali. Mrb web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 10-07-2021 10:21:12

25. Bartın dan kimler var. Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? . Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 347

26. Bu konu : ” Reddit neden bu kadar Hıristiyan karşıtı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 326

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link