Reddit nefret söyleminin temizlenmesi gerçekleştiğinde, Çin’e karşı profesyonel bir gönderi ve Çin’e karşı konuşan silinen yorumları görmemiz garip. Bu etik değil, pazarlama bilgi kontrolü ile ilgilidir. İsrail’in genişlemesinin gölgelendiğine dair birçok yorum da fark ettim …

r / politika r / worldnews r / haberler

Bu, çok uluslu platformlarda yeni kurumsal / devlet kontrolüdür. Aynı zamanda Hindistan’ın bir sürü Çinli program ve siteyi yasakladığı gün.

Author

96 Comments

1. Mardin merkezden ben doruk. Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-06-2020 21:22:20

2. Amasya merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım 29-06-2020 23:28:55

3. Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 30-06-2020 10:08:02

5. Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-07-2020 11:32:41

6. Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

7. Diyarbakır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan valla hayran edici, şukuladım 02-07-2020 13:03:22

8. Kayseri merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 08-07-2020 16:36:18

9. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 09-07-2020 16:39:46

10. Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanki iyi, tebrikler 16-07-2020 14:08:46

11. Merhaba paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım

12. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-07-2020 06:54:51

13. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

14. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

16. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, sağolun

17. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

19. Karabük merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım 13-08-2020 20:02:01

20. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 20-08-2020 15:28:49

21. Ardahan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-08-2020 01:08:12

22. Antalya merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler 04-09-2020 04:04:04

23. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

24. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

25. Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

26. Erzurum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 17-09-2020 13:18:32

27. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 24-09-2020 00:39:05

28. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 01:40:32

29. Van merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 21:05:44

30. Merhabalar sayfan ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

31. Adana merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:49:07

32. Elazığ merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 18:55:47

33. Adana merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 17-10-2020 19:07:02

34. Erzurum dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 330

35. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, saolun , ahmet – 257

36. Niğde merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-11-2020 17:35:09

37. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 419

38. Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

39. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha iyi, sağolun , emin – 369

40. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 283

41. Aydın dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Slm web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 135

42. Elazığ merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 27-11-2020 21:55:00

43. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , – 405

44. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, sağolun

45. Balıkesir dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Slm siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 165

46. Siirt dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Selam herkese sayfa inanılmaz güzel, tebrikler , Hasan – 78

47. Karaman merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, saolun 13-12-2020 15:06:17

48. Selamlar paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 500

50. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım 16-12-2020 22:29:25

51. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 235

52. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 318

53. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, twitter da paylaştım 24-12-2020 12:02:02

54. Hakkari dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Slm sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 266

55. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , banu – 421

56. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

57. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Muş merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun 01-01-2021 05:42:23

59. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

60. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, saolun

61. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

62. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

63. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

64. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , ahmet – 447

65. Burdur merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler 15-01-2021 15:45:06

66. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 17:26:19

67. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

68. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 56

69. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

70. Ankara merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 04:43:41

71. Karaman merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-02-2021 07:41:22

72. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Kocaeli merkezden ben hatice. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 19-02-2021 21:47:02

74. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 53

75. Kırıkkale dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Selamlar sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 236

76. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 137

77. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun

78. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

79. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-03-2021 04:37:57

80. Erzurum dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 344

81. Hakkari dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , ziya – 16

82. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-04-2021 03:31:30

83. Bolu dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 317

84. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 60

85. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler

86. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 352

87. Giresun dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun , gaye – 416

88. Bu konu : ” Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 105

89. Bartın merkezden ben gaye. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 04-05-2021 10:26:12

90. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

91. Karaman dan kimler var. Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et. . Mrb bu web sitesi inanki güzel, şukuladım , hatice – 424

92. Çankırı merkezden ben hatice. Selam siten inanki hayran bıraktı, saolun 09-05-2021 16:51:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link