Kategoriler
Genel

Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et.

Reddit nefret söyleminin temizlenmesi gerçekleştiğinde, Çin’e karşı profesyonel bir gönderi ve Çin’e karşı konuşan silinen yorumları görmemiz garip. Bu etik değil, pazarlama bilgi kontrolü ile ilgilidir. İsrail’in genişlemesinin gölgelendiğine dair birçok yorum da fark ettim …

r / politika r / worldnews r / haberler

Bu, çok uluslu platformlarda yeni kurumsal / devlet kontrolüdür. Aynı zamanda Hindistan’ın bir sürü Çinli program ve siteyi yasakladığı gün.

“Reddit nefret dolu konuşma bugün Çin yanlısı propagandada bir artış gördü. Dumanın arkasındaki parayı takip et.” için 8 yanıt

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 30-06-2020 10:08:02

Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-07-2020 11:32:41

Diyarbakır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan valla hayran edici, şukuladım 02-07-2020 13:03:22

Kayseri merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 08-07-2020 16:36:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir