Reddit “Popular Post Olumlu oy” vs “Popular Comment Olumlu oy” Disparity

Haziran / Temmuz aylarında yasak sonrası dalga, çok daha fazla yayın daha büyük bir “popüler post upvote” vs “popular comment upvote” sayım eşitsizliği var gibi görünüyor. Reddit’teki birçok popüler yayının kabaca% 10’luk bir yorum yorumu var gibi görünüyor. Örneğin, bir ön sayfa gönderisinde 30 bin upvotes var ve yazıdaki en üstteki yorum 3 bin upvotes. Son zamanlarda, daha düşük oldu. Bu Reddit’in ölmekte olduğunun başka bir işareti mi? Reddit’in içeriğinin günümüzde özellikle son yasak yasağından sonra itilmiş bir anlatı olması çok büyük bir şok olmamalı. Bunu daha yakın zamanda farkettim.

Gördüğüm en iyi reddit alternatifleri şunlardır.

(dört) chan

ruq qus

consumeproduct (.) kazanmak

voat (.) ko

Eksik olduğum bir şey var mı? Herhangi birinin iyi olması gerçek komplo forumları?

RIP Aaron Schwarz

Düzenleme: Biçimlendirme

“Reddit “Popular Post Olumlu oy” vs “Popular Comment Olumlu oy” Disparity” üzerine 26 yorum

1. Erzincan merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-08-2020 06:37:29

2. Kilis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 03-08-2020 18:36:05

3. Çorum merkezden ben banu. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 16:44:04

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-08-2020 23:56:27

5. Iğdır merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-09-2020 01:00:42

6. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 08:42:02

7. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-09-2020 23:47:21

8. Bu konu : ” Reddit “Popular Post Olumlu oy” vs “Popular Comment Olumlu oy” Disparity ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 71

9. Bu konu : ” Reddit “Popular Post Olumlu oy” vs “Popular Comment Olumlu oy” Disparity ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 344

Yorum yapın