Reddit, prim sattığı ve daha sonra abonelik istismarı kurallarının modlarını sattığı ve kullanıcılara açıkça zorbalık yaptığı için AB Tüketici Yasasına aykırı mı?

Bu abonelik için tamamen uygun olmayabileceğini biliyorum, ancak reddit’teki modlarla ilgili sorunlar hakkında burada çok sayıda gönderi gördüm. Bu yüzden açıklamam: Eğer premium alırsam ve abonelikteki gönderilere altın vermek istersem, ancak sebepsiz ve açıklama yapılmadan yasaklandım. Reddit bir şey satarsa ​​sorumluluk olmalıdır.

“Reddit, prim sattığı ve daha sonra abonelik istismarı kurallarının modlarını sattığı ve kullanıcılara açıkça zorbalık yaptığı için AB Tüketici Yasasına aykırı mı?” üzerine 17 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun 23-08-2020 03:50:37

2. Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:49:14

3. Bursa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 07-09-2020 04:27:48

4. Ağrı merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım 07-10-2020 15:22:24

Yorum yapın