Bu hiçbir şekilde ayrıntılı değildir.

Bazı şilinlerin oldukça eski hesapları vardır.

Bazı normal posterler, düşmandan kaçınmak için sık sık kullanıcı adını değiştirir.

Bir araya getirildiğinde birkaç üstünkörü hediye, bir propagandacının gönderisini okuduğunuzu %99 oranında kesin olarak gösterir.

Altta göreceli bir gönderi veya yorum geçmişi yok.

Açıkça otomatik oluşturulmuş kullanıcı adı. (Kullanıcı adı genellikle bu acıklı-kivi veya bariz-hypen7777 gibi görünür, görünen bir ad ve soyadı olan kısa çizgi veya birlikte anlam ifade etmeyen iki kelime, kullanıcı adı otomatik olarak oluşturulur.)

Son fakat en az değil, bir teslim beyanının olmaması.

Geçen hafta ya da öylesine bu yer, tüm bu ayırt edici özelliklerle düşük kaliteli gönderilerle doldu, bunlar çoğunlukla propagandacılar ve muhtemelen Fredit adında bir sociql mebia şirketi için çalışıyorlar 🤭

Tıpkı yerel parkınızdaki gibi, kazları beslemeyin derler çünkü o zaman size bağımlı hale gelirler ve her yere sıçarlar, aynı hikaye,

Zırvaları eğlendirmeyin.

Bu faturaların hiçbirine uymayan hesaplarla bu uzun vadede bunu yapanlar da var, genellikle şiddetli görüşlerle, insanları TOS’u kırmaya teşvik etme girişimleriyle, çok fazla oy almasına rağmen muazzam miktarda karmayla ve karşı çıkan aşırı görüşlerle tanınırlar. subs kolektif bilinçli IE’ye “kaygı trolleme” mi, yoksa NNN’ye vax’ın faydalarını vaaz etmek için gelen biri mi? Apaçık propaganda.

…SeaBornNightLoving tarafından gönderildi
[comments]

21 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Iğdır dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , mehmet – 86

3. Bolu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 13-08-2021 18:16:15

4. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Diyarbakır dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . Mrb sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 116

7. Ardahan dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 396

8. Bayburt dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ali – 271

9. Sinop merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 21-08-2021 11:29:02

10. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-08-2021 07:47:34

11. Bu konu : ” Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 445

12. Bitlis merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-08-2021 19:01:04

13. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-08-2021 18:34:57

14. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

15. Manisa dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 86

16. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 06-09-2021 03:06:37

17. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 391

18. İstanbul dan kimler var. Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. . Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 200

19. Bu konu : ” Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 419

20. Bu konu : ” Reddit propagandacılarını tespit etmek için 3 basit adım. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 331

Write A Comment