Protesters Surround USPS Postmaster General DeJoy’s house. from PublicFreakout

Postmasters’ın evinde protesto eden insan sayısına bakın. Ve bana bu insanların hala oy vermeyeceklerini mi söylüyorsun? İnsanların fiziksel olarak oy kullanmaktan korkmadıkları açıktır. Seçimi kaybetmekten korkuyorlar. Sonuçlara itiraz etmek için seçimin mümkün olduğu kadar uzun süre ertelenmesini istiyorlar. Bu yüzden seçilmiş yetkilileri, Demokratların sonucunu bilmediğimiz bir seçim dileklerini yerine getirmeleri için gerekli olan herhangi bir yöntemle korkutmak için ortaya çıkıyorlar.

Gönderen … Stevemagegod
[comments]

Author

90 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler 16-08-2020 01:09:04

2. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 16-08-2020 01:13:32

3. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 02:00:53

4. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun

5. Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 18:52:31

8. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 28-08-2020 19:36:47

9. Osmaniye merkezden ben banu. Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 00:25:13

10. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

11. Hatay merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, sağolun 06-09-2020 12:35:00

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

13. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

14. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:10:54

15. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:21:58

16. Adana merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım 04-10-2020 12:55:10

17. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

18. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, teşekkürler

19. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 341

20. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 11-11-2020 05:25:39

21. Edirne merkezden ben ali. Selam siten vallaha güzel, saolun 19-11-2020 02:06:32

22. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 205

23. Bursa dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım , ali – 131

24. Afyon dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ziya – 413

25. Manisa dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 331

26. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

27. Rize dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , banu – 360

28. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 169

29. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 88

30. Niğde merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 10:27:25

31. Ordu dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . selamun aleyküm siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 302

32. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 276

34. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 380

35. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

36. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 320

37. Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-01-2021 05:08:22

38. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 451

39. Kastamonu dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 312

40. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan vallaha güzel, linkedinde paylaştım 29-01-2021 06:19:15

41. Kütahya dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 311

42. Aksaray dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 75

43. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 239

44. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

45. Karabük merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler 10-02-2021 15:36:26

46. Bingöl merkezden ben gaye. Slm siteniz harbiden mükemmel, saolun 23-02-2021 22:46:56

47. Osmaniye dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Selam sayfa inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , hatice – 459

48. Çorum dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Selamlar paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 390

49. Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

50. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, sağolun , banu – 25

51. Selam herkese sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım

52. Eskişehir merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-03-2021 13:49:04

53. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun 26-03-2021 01:27:15

54. Ankara dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 309

55. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 458

56. Slm web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Merhabalar sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

58. Nevşehir merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 26-04-2021 01:03:13

59. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun 26-04-2021 19:54:16

60. Zonguldak dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 337

61. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 336

62. Mardin dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ziya – 420

63. Kırşehir merkezden ben memo. Slm sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 09-05-2021 20:53:18

64. Tekirdağ dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , – 357

65. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , mehmet – 25

66. Osmaniye dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 115

67. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun

68. Ordu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, tebrikler 30-05-2021 21:43:14

69. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 458

70. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız cidden çok güzel, saolun

71. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 02-06-2021 22:52:17

72. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

73. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-06-2021 03:12:43

74. Kayseri merkezden ben banu. Selam web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım 09-06-2021 11:52:56

75. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 455

76. İstanbul dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 474

77. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Elazığ dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ziya – 18

79. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 493

80. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 255

81. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

82. Bu konu : ” Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 52

83. Çorum dan kimler var. Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 389

84. Muğla merkezden ben doruk. Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-07-2021 07:13:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link