Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet

Protesters Surround USPS Postmaster General DeJoy’s house. from PublicFreakout

Postmasters’ın evinde protesto eden insan sayısına bakın. Ve bana bu insanların hala oy vermeyeceklerini mi söylüyorsun? İnsanların fiziksel olarak oy kullanmaktan korkmadıkları açıktır. Seçimi kaybetmekten korkuyorlar. Sonuçlara itiraz etmek için seçimin mümkün olduğu kadar uzun süre ertelenmesini istiyorlar. Bu yüzden seçilmiş yetkilileri, Demokratların sonucunu bilmediğimiz bir seçim dileklerini yerine getirmeleri için gerekli olan herhangi bir yöntemle korkutmak için ortaya çıkıyorlar.

Gönderen … Stevemagegod
[comments]

“Reddit, seçim söz konusu olduğunda büyük gruplar halinde protesto etmekte sorun yaşamıyor. Yine de fiziksel oylama söz konusu olduğunda insanlar çok korkmuş gibi davranırlar. Bunların hepsi sahte rezalet” üzerine 20 yorum

1. Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler 16-08-2020 01:09:04

2. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 02:00:53

3. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 18:52:31

4. Osmaniye merkezden ben banu. Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 00:25:13

5. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:10:54

6. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:21:58

7. Adana merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım 04-10-2020 12:55:10

Yorum yapın