İlk siyah asyalı ilk bayan bayan başkan yardımcımız ve Bidens resmi demi tanrı süper kahraman yan vuruşumuz onuruna, Reddit bu kadar büyük bir anda, Bayan Vice’a teşekkür ettiği için Karma puanları adını alıp Kamala puanlarına dönüştürdü. bizim için, Amerika ve tüm Dünya gezegeni için yaptı. Emekleriniz için teşekkürler hanımefendi. 😘

25 Comments

1. Antalya dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . Merhabalar siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 329

2. Bu konu : ” Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 370

3. Erzurum merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-06-2021 17:38:55

4. Sakarya dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . Selam siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 452

5. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 330

7. Eskişehir dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 418

8. Bu konu : ” Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki güzel, teraziye tıkladım , Emine – 406

9. İstanbul dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım , banu – 468

10. Amasya dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 469

11. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 476

12. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 09-07-2021 08:37:06

13. Sakarya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-07-2021 09:07:22

14. Uşak merkezden ben mehmet. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 16:38:44

15. Tokat dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 386

16. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 31-07-2021 03:22:56

17. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 05:35:58

18. Bu konu : ” Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 456

19. Kayseri dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 309

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 197

21. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-09-2021 19:31:30

22. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 05-09-2021 05:16:20

23. Eskişehir dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 110

24. Yozgat merkezden ben banu. Slm siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-09-2021 23:12:12

25. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Reddit şimdi Karma puanlarını KAMALA puanları olarak yeniden adlandıracak!?! . Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 33

Write A Comment