Kategoriler
Genel

Reddit Soykırımı

2000 “Nefret” alt öğelerini yasaklayan Reddit

Boşlukları doldurma

Bu sadece BİR anlama gelebilir ve olacaktır.

Büyük ve Çirkin bir şey için hazırlanıyorlar.

“Çirkin” derken, basit bir ırk isyanı veya sahte bayrak demek istemedim. Tam bir Üflemeli Komünist Devrim demek istedim. Temel olarak Donald Trump, bir dizi karşılanmamış Molotof Kokteyli ayaklanması, yağma, masumlara karşı sokak kavgaları ve hükümet binalarına yönelik saldırılar tarafından kaldırılacak, sonunda Kongre binasının ve Beyaz Saray’ın yanmasına neden olacak ve muhafazakar ve liberal Milisler arasındaki silahlı çatışmalar . Polis ve Ordu size yardım etmeyecek.

Donald Trump kaçtığında ya da acımasızca öldürüldüğünde, silinen subaylar Elite’e kimin temizleneceği konusunda mükemmel bir ölüm listesi verecektir.

(Yeni) Amerikan hükümeti tarafından siviller, serbest bırakılan kurbanlar ve hükümlüler, sözleşmeli katiller ve devletler içindeki Rus / Çin birlikleri aracılığıyla ortaya çıkan siyasi ve etnik temizliğe 80 milyon insan öldü.

Ve Reddit ve diğer herhangi bir Sosyal Medya’nın muhalefeti, açık bir şekilde tasfiye hedefleri olarak listelenecek. Şanslı olun, sizi yerinde öldürürler. Milo Yiannupulos veya Dinesh D ‘Souza gibi bir “İşaretlendi” olursanız, sizi bir FEMA kampına koyar ve size gaz verir.

Reddit geniş arındırma bir nedenden dolayıdır ve son oyunu kurmaktır. Sonuçlara gelince, Rusya 1917, Almanya 1933, Çin 1911, Çin 1960, Kamboçya 1975, Ruanda 1994 ve Ukrayna 2014’ü göreceksiniz.

“Reddit Soykırımı” için 6 yanıt

Mersin merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 30-06-2020 11:05:28

Mersin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım 01-07-2020 13:11:15

Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 05-07-2020 06:49:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir