Ya Tencent, Çin ideallerini küresel ölçekte zorlamak için yapay zeka teknolojilerini kullanabilmeleri için onlara bu yere resmi bir açılış sağlamak için Reddit’i satın aldıysa?

Forei gn Policy dergisindeki bir Aralık 2020 makalesi, ABD istihbarat topluluğu kaynaklarının Tencent’in Devlet Güvenlik Bakanlığı’ndan gelen çekirdek sermayeyle kurulduğuna inandığını belirtti.

Sadece basit botlar değil, bir amacı olan yapay zeka. Öyle olsaydı, oyunsonu ne olurdu? AI hesapları olduğunu varsayarsak, komünist hedeflerine ulaşmak için bunları nasıl kullanırlar?

Author

14 Comments

1. İzmir dan kimler var. Reddit, Tencent ve Çin . Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 486

2. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 09-01-2021 12:29:55

3. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 15-01-2021 04:39:58

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit, Tencent ve Çin ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 135

6. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım 18-01-2021 01:20:40

7. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, tebrikler 19-01-2021 19:08:26

9. Erzincan dan kimler var. Reddit, Tencent ve Çin . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 188

10. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-01-2021 08:16:07

11. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Reddit, Tencent ve Çin ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , ziya – 448

13. Kayseri merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, face de paylaştım 24-02-2021 21:56:33

14. Osmaniye merkezden ben . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 00:12:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link