Normalde ekran kilidi kodumu giriyorum, bir kez sağa kaydırıyorum ve Reddit uygulamamın simgesinin her zaman olduğu sol köşeye dokunuyorum. Bir güne kadar, birkaç hafta önce orada değildi. Hala Reddit’i indirip kurdum ve ona erişebilirim. Ama kendini ana ana ekranımdan kaldırdı.

NBD. Ama sonra bunun birden fazla cihazda olduğunu fark ettim. Ve diğer insanlara da. Son birkaç haftadır. Kimse?

Author

20 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Mersin dan kimler var. Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? . Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, sağolun , Emine – 223

3. Bu konu : ” Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 324

4. Merhaba web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım

5. Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, sağolun , ziya – 132

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 247

8. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

9. Gaziantep merkezden ben banu. Selam herkese siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım 06-02-2021 15:05:38

10. Ankara merkezden ben doruk. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 05:18:52

11. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

12. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler

13. Bu konu : ” Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten güzel, şukuladım , banu – 226

14. Karabük merkezden ben . Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-03-2021 18:06:25

15. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

16. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 18-03-2021 00:54:17

17. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 04-04-2021 07:30:21

19. Bu konu : ” Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 282

20. Bu konu : ” Reddit uygulamanız / simgeniz telefonunuzun ana ekranından kayboldu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 247

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link