Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır.

Bunun yeni bir şey olmadığını biliyorum ama reddit ve twitter’ın her yaratılan en etkili sosyal mühendislik araçları olduğuna inanıyorum (dinin ilk etapta iyi bir iddiası olsa da, bazı olumlu etkileri kesinlikle olumsuz değil). R / siyaset ve hatta yerel şehir aboneleri gibi aboneler, yalnızca siyasi gündemlerin hakimiyetindedir ve tüm site, oldukça öngörülebilir bir yankı odasıdır. Olumlu oy verilen yorumların tümü, kabul edilebilir itilmiş anlatıları doğrulamak için yüksek oranda küratörlüğünü yaptı. Kalmasına izin verilen herhangi bir tartışma bile organik görünmeye teşvik edilir, ancak bir kez daha kamuoyunu etkilemek için anlatıları doğrulamak amacıyla. Son birkaç yılda kesinlikle daha da kötüye gitti … kontrolün sıkılaştığını hissedebilirsiniz.

Bazen yapay zekanın kazanıp kazanmadığını merak ediyorum ve henüz fark etmedik …

“Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır.” üzerine 20 yorum

1. Şırnak dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 492

2. Bursa dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 393

3. Iğdır dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 244

4. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, saolun 10-02-2021 03:55:46

5. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 103

6. Karaman dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , Emine – 402

7. Kocaeli dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 170

8. Batman dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 250

9. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 436

10. Bingöl dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 416

11. Ağrı dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 351

12. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 258

13. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım , emin – 99

14. Isparta dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 389

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link