Bunun yeni bir şey olmadığını biliyorum ama reddit ve twitter’ın her yaratılan en etkili sosyal mühendislik araçları olduğuna inanıyorum (dinin ilk etapta iyi bir iddiası olsa da, bazı olumlu etkileri kesinlikle olumsuz değil). R / siyaset ve hatta yerel şehir aboneleri gibi aboneler, yalnızca siyasi gündemlerin hakimiyetindedir ve tüm site, oldukça öngörülebilir bir yankı odasıdır. Olumlu oy verilen yorumların tümü, kabul edilebilir itilmiş anlatıları doğrulamak için yüksek oranda küratörlüğünü yaptı. Kalmasına izin verilen herhangi bir tartışma bile organik görünmeye teşvik edilir, ancak bir kez daha kamuoyunu etkilemek için anlatıları doğrulamak amacıyla. Son birkaç yılda kesinlikle daha da kötüye gitti … kontrolün sıkılaştığını hissedebilirsiniz.

Bazen yapay zekanın kazanıp kazanmadığını merak ediyorum ve henüz fark etmedik …

Author

53 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 492

2. Bursa dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 393

3. Iğdır dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 244

4. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, saolun 10-02-2021 03:55:46

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 103

6. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 10-02-2021 07:23:53

7. Batman merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, saolun 10-02-2021 07:47:55

8. Karaman dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , Emine – 402

9. Kocaeli dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 170

10. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 250

11. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 436

12. Bingöl dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 416

13. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 351

15. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 258

17. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım , emin – 99

18. Isparta dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 389

19. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

20. Tokat merkezden ben emin. Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 28-02-2021 03:22:28

21. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sağolun

22. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

23. Denizli merkezden ben . Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım 15-03-2021 10:37:34

24. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 316

25. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 235

26. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler

27. Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-04-2021 06:38:34

28. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun

29. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler

30. Sinop merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım 20-04-2021 04:00:16

31. Isparta dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 243

32. Ankara merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-04-2021 10:40:06

33. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 241

34. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla iyi, tebrikler , emin – 326

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 41

36. selamun aleyküm sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

37. Kilis dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , – 491

38. Amasya dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Merhabalar paylaşım vallaha billaha güzel, teşekkürler , ali – 356

39. Bursa merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 02-06-2021 17:00:40

40. Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, saolun , Gürbüz – 350

42. Ağrı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun 13-06-2021 20:34:54

43. Denizli dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Selam paylaşımın ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 372

44. Selam paylaşım inanki çok güzel, facebookta paylaştım

45. Hatay merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, saolun 23-06-2021 21:38:01

46. Kocaeli dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 49

47. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

48. Giresun merkezden ben . Mrb siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 18:23:29

49. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

50. Bursa dan kimler var. Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 41

51. Bu konu : ” Reddit ve twitter, şimdiye kadar oluşturulmuş en etkili araçlardır. ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , doruk – 205

52. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 25-07-2021 02:58:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link