O sırada hatırlamayan veya farkında olmayan herkes için, 190 gün önce (OP’nin kim olduğunu unutmuş), u / maxwellhill’in, reddit gönderi tarihleri ​​ve Ghislaine’in seyahatiyle eşleşmelerden kaynaklanan kesintilerle kanıtlanan Ghislaine Maxwell olabileceğini iddia etti. / tatil programı. Anlayabileceğiniz gibi, “maxwell” kullanıcı adı komplonun temeli değildi.

Komplonun kendisine daha fazla eklemek için, ben ve bir arkadaşımın reddit hesabı bu süre zarfında askıya alındı, kelimenin tam anlamıyla sadece u / maxwellhill’e yönelik taciz iddiaları üzerine r / komplo görevini yükseltmek için …? Bundan yüzlerce kişi tarafından konu başlıklarında bahsedildi, ancak bir daha hiçbir şeyden bahsedilmedi.

Komplo denizcileri arasında birkaç gündür büyük bir konuşma olduğunu ve o zamandan beri iz bırakmadan öldüğünü hatırlıyorum.

Buna kesinlikle inanmıyorum ama susturulan konuyla eşleştirilmiş hesapların askıya alınması oldukça tehlikelidir.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , memo – 15

2. Balıkesir dan kimler var. Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? . Selam siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 357

3. Nevşehir dan kimler var. Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? . Slm web siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 404

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

5. Sivas merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 16-05-2021 22:35:03

6. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 17-05-2021 04:51:19

7. Bu konu : ” Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 431

8. Slm web siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

9. Isparta merkezden ben . Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-05-2021 08:10:07

10. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. Rize dan kimler var. Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? . Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 429

12. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

13. Bayburt dan kimler var. Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? . Selamlar sayfa ciddiyim iyi, tebrikler , ziya – 236

14. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? . Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 119

16. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 23-06-2021 18:01:59

17. Bu konu : ” Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? ” çok güzel. Selam web siten inanki çok iyi, teşekkürler , gaye – 104

18. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Denizli merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-07-2021 14:20:06

20. Siirt merkezden ben emin. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 06-07-2021 03:06:50

21. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-07-2021 20:27:52

22. Antalya dan kimler var. Reddit Yöneticilerinin bir Ghislaine Maxwell komplosu yüzünden kullanıcıları susturduğunu kimse hatırlıyor mu? . Selamlar sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 478

23. Amasya merkezden ben Hasan. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-07-2021 02:26:54

24. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım 30-07-2021 22:20:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link