Gönderdiğim “covid-19 Çin’in mobil infaz minibüsü” yazısını görebilen var mı? Kesinlikle Tencent tarafından “karantinaya alınan” gönderiler daha büyük hikayeyi anlatacaktır, hangi bilgilerin halkın tüketimine uygun olmadığını bilmek istiyorum.

53 Comments

1. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-08-2021 11:26:42

2. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 387

3. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa ciddiyim güzel, tebrikler 09-08-2021 11:29:00

4. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , ahmet – 23

5. Selam web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 158

7. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 295

8. Eskişehir merkezden ben banu. Slm siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 11:44:09

9. Konya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, saolun 09-08-2021 11:49:37

10. Tokat dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 220

11. Çanakkale merkezden ben doruk. Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 09-08-2021 11:52:20

12. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 11:54:37

14. Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 123

16. Düzce merkezden ben Emine. Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler 09-08-2021 11:59:39

17. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , memo – 104

18. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

19. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 460

20. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, sağolun , – 48

21. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, teşekkürler

22. Erzincan dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 250

23. Selamlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

24. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 390

25. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 112

26. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Çanakkale merkezden ben ziya. Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 09-08-2021 12:18:58

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 407

29. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 335

30. Antalya merkezden ben ali. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2021 12:21:12

31. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Selam web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 484

32. Adana dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 482

33. Niğde merkezden ben Aylin. Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-08-2021 12:24:03

34. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , doruk – 163

35. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

36. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, saolun , Gürbüz – 285

38. Çanakkale dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , gaye – 67

39. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 227

40. Bayburt dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun , ali – 151

41. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden mükemmel, tebrikler , Hasan – 305

42. Muğla dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , gaye – 101

43. Karabük merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, tebrikler 26-08-2021 20:50:48

44. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 435

45. Kütahya dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 14

46. Sakarya dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 286

47. Kayseri dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Merhabalar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 361

48. Amasya dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, sağolun , banu – 430

49. Kocaeli dan kimler var. Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 23

50. Bu konu : ” Reddit’e gönderdiğiniz gönderilerin sizden başka herkes için kaldırılıp kaldırılmadığını nasıl anlarsınız? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 329

51. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım 26-09-2021 13:12:44

52. selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment