benim üzerimde kullanmaya devam ediyorlar. Birisine, bir ac adamı oy pusulası aradığı için tutuklanmasının saçma bir hikaye olduğu hakkında bir cevap yazdım. Makaleyi yazan gazeteci o şehrin cIA posse için çalışıyor. onu soruşturan kişi seçim görev gücünün bir parçasıdır.

“Ah, makalede görüyorum ki, olayın vücut kamerasına kaydedildiği yazıyor. polislerin ne olduğunu iddia ettiği anlamına gelmiyor, biz de görüntüleri görüyoruz .. makale polislerin önünde diz çöktüğünü söylüyor. polisler oraya geldi ama makale ayrıca memuru, kamyonun park edildiği bir otoparka yönlendirdiğini söylüyor.Geldiğinde şüpheli kamyonun önündeki polisin önünde nasıl diz çökebilirdi, polise de yönlendirirse kamyonun bulunduğu park yeri. hikayeler akla gelmiyor … “

Author

23 Comments

1. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Trabzon dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 170

3. Merhabalar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun

4. Elazığ merkezden ben . Selam herkese sayfanız harbiden mükemmel, şukuladım 16-01-2021 05:40:04

5. Aksaray dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Selam bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 288

6. Bayburt merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 15:27:16

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 464

8. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

9. Tunceli dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , ali – 409

10. Ordu merkezden ben Emine. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım 09-02-2021 20:24:45

11. Bu konu : ” reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 270

12. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-02-2021 23:12:02

13. Hakkari dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Selam web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , Aylin – 132

14. Aksaray dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 435

15. Trabzon dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 310

16. Gaziantep dan kimler var. reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. . Selam web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 410

17. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 295

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 26

20. Bu konu : ” reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, tebrikler , ali – 151

21. Bu konu : ” reddit’e yeni giren yeni başlayanlar için sadece bir hatırlatma. modlar / yöneticiler, bir tartışmanın ortasında beğenmedikleri belirli yayınları gizleyebilir. bir bildirim almayacaksınız ve yalnızca başka bir hesaptan bakarsanız anlayabilirsiniz. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , Emine – 191

22. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 20-04-2021 03:18:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link