Çok uzun süredir reddit, her türlü solcu dezenformasyonu mümkün kıldı ve destekledi. konular. Son zamanlarda bu Corona virüsü dezenformasyonuna yayıldı. Biden destekçileri, insanları korkutmak ve siyasi partilerini tanıtmak için Corona virüsü hakkında sahte haberler ve dezenformasyon ve bariz bir şekilde yanlış rakamlar yayıyorlar.

Biden’ın yalanlarını sanki doğruymuş gibi düzenli olarak tekrarlıyorlar ve CNN gibi en sevdiği komplo ağlarından dezenformasyon yayıyorlar. komplo teorisi verdiği bilinen ağ beyaz üstünlükçüler bir platform– ve msnbc – A komplo teorisi rutin olarak savaş yürüten ağ demokrat muhalifler üzerinde

Araştırmalar, internette yayılan dezenformasyonun büyük çoğunluğunun sol kanat olduğunu gösteriyor.

Reddit yöneticilerinin halka karşı sorumluluğunun farkına varması ve yanlış bilgilerin yayılmasını durdurması çok uzun zaman önceydi..

Yanlış bilgi demokrasimize zarar verir. Amerikan halkına ve tüm dünyadaki insanlara zarar veriyor. Araştırmalar, sokağa çıkma kısıtlamalarına neden olan sol kanat koronavirüs yanlış bilgilerinin sona ermiş olabileceğini gösteriyor. dünya çapında 200 milyondan fazla insan açlıktan ölmek üzere....

Yanlış bilginin yayılmasını durdurmuş olsaydık, bunlar önlenebilir ölümlerdi. Bu “özgür konuşma” ile ilgili değil. Kelimenin tam anlamıyla insanları öldürüyor

Dezenformasyon bir oyun değildir. Ölümcül..

AOC ve New York Times dezenformasyonu nedeniyle, radikal bir terörist 2018’de bir buz tesisine saldırdı ve birden fazla insanı öldürebilirdi.

Joe Biden ve Washington Post, polis hakkında dezenformasyon yayarak 2019’da 200’den fazla kişinin gereksiz yere ölümüne neden oldu

CNN’in dezenformasyonu, Bernie destekçisini bir yardım etkinliğinde Kongre Cumhuriyetçilerine ateş açması için radikalleştirdi.

Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı.. ama dezenformasyonun sadece bir oyun olmadığı oldukça açık. Reddit gibi web sitelerinde oynanacak bir şey. Çok zararlı ve demokrasimize zarar veriyor..

Araştırmalar gösteriyor ki, büyük miktarda 2020’de dezenformasyon Joe Biden’ın beyaz sarayı ele geçirmesinin nedeni bu olabilir. 2020’de dezenformasyonu düzgün bir şekilde çözebilseydik, asla bir biden başkanlığı ile uğraşmak zorunda kalmayabilirdik.

Diğer araştırmalar, solun inandığı şeylerin büyük çoğunluğunun yanlış ve dezenformasyonun doğrudan bir sonucudur. İnsanları daha fazla bilgilendirmek ve demokrasiyi kurtarmak istiyorsak, dezenformasyonu çökertmeliyiz.

İşte burada reddit yöneticileri devreye giriyor. Dünyanın en büyük web sitelerinden birinin yöneticileri olarak demokrasiyi korumak ve web sitelerinin dezenformasyon yaymasını engellemek onların görevidir.

Faşizmi mümkün kılmakta kayıtsız kalmak istemiyorlarsa, o zaman işleri yıkmak onların görevidir.

Author

18 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 26-08-2021 14:11:39

2. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 26-08-2021 14:26:13

3. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha hayran edici, face de paylaştım 26-08-2021 14:33:46

4. Çanakkale merkezden ben . Selam web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 15:16:43

5. Bu konu : ” Reddit’i, sosyal medyadaki yaygın solcu koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 122

6. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-08-2021 05:58:10

7. Karaman merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 27-08-2021 17:03:30

8. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Merhaba web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Reddit’i, sosyal medyadaki yaygın solcu koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , banu – 34

12. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım

13. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 09-09-2021 17:51:03

14. Bu konu : ” Reddit’i, sosyal medyadaki yaygın solcu koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 292

15. Ordu dan kimler var. Reddit’i, sosyal medyadaki yaygın solcu koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. . Slm siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 289

16. Erzincan merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 20-09-2021 19:06:52

Write A Comment