Çok uzun süredir reddit, her türlü konu hakkında solcu dezenformasyonu mümkün kıldı ve destekledi. Son zamanlarda bu Corona virüsü dezenformasyonuna yayıldı. Biden destekçileri, insanları korkutmak ve siyasi partilerini tanıtmak için Corona virüsü hakkında sahte haberler ve dezenformasyon ve bariz bir şekilde yanlış rakamlar yayıyorlar.

Biden’ın yalanlarını sanki doğruymuş gibi düzenli olarak tekrarlıyorlar ve CNN gibi en sevdiği komplo ağlarından dezenformasyon yayıyorlar. komplo teorisi verdiği bilinen ağ beyaz üstünlükçüler bir platform– ve msnbc – A komplo teorisi rutin olarak savaş yürüten ağ demokrat muhalifler üzerinde

Araştırmalar, internette yayılan dezenformasyonun büyük çoğunluğunun sol kanat olduğunu gösteriyor.

Reddit yöneticilerinin halka karşı sorumluluğunun farkına varması ve yanlış bilgilerin yayılmasını durdurması çok uzun zaman önceydi..

Yanlış bilgi demokrasimize zarar verir. Amerikan halkına ve tüm dünyadaki insanlara zarar veriyor. Araştırmalar, sokağa çıkma kısıtlamalarına neden olan sol kanat koronavirüs yanlış bilgilerinin sona ermiş olabileceğini gösteriyor. dünya çapında 200 milyondan fazla insan açlıktan ölmek üzere..

Yanlış bilginin yayılmasını durdurmuş olsaydık, bunlar önlenebilir ölümlerdi. Bu “özgür konuşma” ile ilgili değil. Kelimenin tam anlamıyla insanları öldürüyor

Dezenformasyon bir oyun değildir. Ölümcül..

AOC ve New York Times dezenformasyonu nedeniyle, radikal bir terörist 2018’de bir buz tesisine saldırdı ve birden fazla insanı öldürebilirdi.

Joe Biden ve Washington Post, polis hakkında dezenformasyon yayarak 2019’da 200’den fazla kişinin gereksiz yere ölümüne neden oldu

CNN’in dezenformasyonu, Bernie destekçisini bir yardım etkinliğinde Kongre Cumhuriyetçilerine ateş açması için radikalleştirdi.

Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı.. ama dezenformasyonun sadece bir oyun olmadığı oldukça açık. Reddit gibi web sitelerinde oynanacak bir şey. Çok zararlı ve demokrasimize zarar veriyor..

Araştırmalar gösteriyor ki, büyük miktarda 2020’de dezenformasyon Joe Biden’ın beyaz sarayı ele geçirmesinin nedeni bu olabilir. 2020’de dezenformasyonu düzgün bir şekilde çözebilseydik, asla bir biden başkanlığı ile uğraşmak zorunda kalmayabilirdik.

Diğer araştırmalar, solun inandığı şeylerin büyük çoğunluğunun yanlış ve dezenformasyonun doğrudan bir sonucudur. İnsanları daha fazla bilgilendirmek ve demokrasiyi kurtarmak istiyorsak, dezenformasyonu çökertmeliyiz.

İşte burada reddit yöneticileri devreye giriyor. Dünyanın en büyük web sitelerinden birinin yöneticileri olarak demokrasiyi korumak ve web sitelerinin dezenformasyon yaymasını engellemek onların görevidir.

Faşizmi mümkün kılmakta kayıtsız kalmak istemiyorlarsa, o zaman işleri yıkmak onların görevidir.

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 401

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-08-2021 02:45:11

4. Mersin dan kimler var. Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. . selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 372

5. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 31-08-2021 17:53:33

6. Bilecik merkezden ben doruk. Mrb siten valla hoşuma gitti, saolun 31-08-2021 21:39:39

7. Kırıkkale dan kimler var. Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. . Selam herkese paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , emin – 112

8. Bu konu : ” Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 204

9. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. Sivas merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-09-2021 14:30:16

11. Isparta dan kimler var. Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. . Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 177

12. Trabzon dan kimler var. Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 223

13. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-09-2021 22:37:58

14. Bu konu : ” Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , – 481

15. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Adana merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden çok iyi, teşekkürler 22-09-2021 12:12:56

17. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Reddit’i web sitelerindeki yaygın koronavirüs yanlış bilgisine karşı harekete geçmeye çağırıyoruz. . Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 271

Write A Comment