Son zamanlarda Rogan’ı gözden düşürmeye çalışan daha fazla gönderi fark ettim. Aklını konuşuyor ve geniş bir dinleyici kitlesi var. Bugünün ikliminde, bu sizi hedef almaya yetecek kadar.

Rogan’a aşina olan herkes onun en zeki olmadığını bilir. Politika hakkında pek bir bilgisi yok. Doktorası yok.

Sadece ilginç insanlarla takılıyor ve fikrini konuşuyor. Kelimenin tam anlamıyla onun podcast’i.

Bir tarafta Joe’nun ölmesini isteyen bariz “uyanmış” aptallar var, çünkü o DNC’nin kelimesi kelimesine kelimesi kelimesine değinmiyor. Çünkü kültürü iptal et diyor. Çünkü on yaşındaki bir çocuğun yeniden cinsiyet tayinine ihtiyaç duyduğuna karar vermesi gerektiğini düşünmüyor. Çünkü kilitlenmeye şüpheyle bakıyor ve Biden’ın bilişsel eksikliklerine işaret ediyor. Diğer tarafta, kendisini CIA ajanı / ajanı olarak düşünen daha küçük bir grup var. Cehennem, belki öyledir.

Ama açıkça “Ben bir komedyenim, ben bir aptalım, beni dinleme kendi fikrini söyleme” diyenler güvenimi ya da en azından ilgimi çekiyor.

Sadece zihnini söylediği için bu kadar nefret edilmesi büyük endişe kaynağıdır. İfade özgürlüğü, erkeklerin ve kadınların uğruna öldüğü kutsal bir haktır.

Herhangi bir şekilde DNC aleyhine konuşursanız, lütfen arkanızı kollayın. Gerçeği bulmak için burada.

Author

16 Comments

1. Mersin merkezden ben . Selamlar siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 04-01-2021 07:25:17

2. Tokat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler 04-01-2021 07:38:11

3. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-01-2021 07:53:34

4. Isparta merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-01-2021 08:00:41

5. Kastamonu dan kimler var. Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı . Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 420

6. Adana merkezden ben . Merhaba paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım 14-01-2021 15:47:54

7. Bu konu : ” Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler , hatice – 227

8. Tunceli dan kimler var. Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı . Selam herkese web siten ciddiyim iyi, teşekkürler , ali – 182

9. Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 264

11. Bu konu : ” Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla güzel, şukuladım , doruk – 490

12. Kütahya dan kimler var. Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı . Selamlar sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 440

13. Malatya dan kimler var. Reddit’in mahkeme basını Joe Rogan’a karşı . Mrb paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 179

14. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Tunceli merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 05-03-2021 04:52:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link