R / Politika’ya göz atıyordum ve birçoğunuz zaten bildiğiniz gibi, en iyi yorumların çoğu “kapalı” hissediyor. Bugün 26K’lık upvotes ve 1.6K yorumlarda yer alan en iyi gönderiye odaklandım.

Makaleyi okudum (uzun biriydi) ve yorumlara geri döndüm ve kimse makaleyi gerçekten tartışıyor gibi görünmüyordu. Tabii, her yazı aynı “lezzet” olduğunu iddia edebilirsiniz, ama ben sadece makalede gerçekte ne olduğunu açısından, yorum ne kadar konu almak tuhaf bulabilirsiniz.

Sonra makalenin sonuna geldiğimde, web sitesinde makale sadece iki yorum vardı. Asıl makale hakkında yorum yapan az insan biliyorum ama bunun yerine yorum yapmak için Reddit’e gidin, ancak iki kişi Reddit yazısının aldığı nişan miktarı göz önüne alındığında çok az görünüyordu. Makalenin görüşlerini kontrol etmenin bir yolu olup olmadığından emin değilim, ancak durumun daha net bir görünümünü sağlayabileceğini hissediyorum.

Yazı gönderen diğer alt kredileri sık sık kullandım ve bağlantılı kaynaklara neredeyse her zaman daha fazla katılım var, ancak burada bunun bir kanıtı bulamıyorum. Tüm yorum bölümünün makaleyi okumadığını ve “normal” (veya en azından daha az “bu AI mı?” Şüphelerinden geliyor gibi görünen yorumların yalnızca başlık.

Tabii ki her zaman botların bu web sitesindeki siyasi içeriğin çoğunu çalıştırdığı söylenmişti, asla bir komplodan fazlası değildi. Bu beni düşündürdü, bu Reddit’te ne kadar yaygın? Son zamanlarda Reddit’teki bir kişiyle bir tartışmaya girdim ve çok hızlı cevap veriyordu, yorumumun bazı kısımlarını alıntılayıp sonra çürütmelarını verdiler. Neredeyse bir yapay zeka odaklandıklarını vurgulamak ve ona tepki vermek gibiydi, çünkü sahip oldukları tepkiler “kapalı” idi. İnsanla konuştuğumu hissetmedim. Bana garip bir his verdi ve ben cevap vermeyi bıraktım. Bu aynı zamanda sadece 9 aylık ama 100 binden fazla karmaya sahip bir hesaptır.

Bunu gören başka biri var mı?

Author

87 Comments

1. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler 30-06-2020 19:29:45

2. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, tebrikler

3. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 30-06-2020 19:29:57

4. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-06-2020 19:30:03

5. Bartın merkezden ben Emine. Selam web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 30-06-2020 19:30:06

6. Trabzon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım 30-06-2020 19:30:21

7. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 23:22:31

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Slm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

11. Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Batman merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun 12-07-2020 04:18:50

13. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha güzel, saolun

14. Kayseri merkezden ben ziya. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 16:56:38

15. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-08-2020 02:56:59

17. Aksaray merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 18-08-2020 15:14:57

18. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

19. Çorum merkezden ben ali. Slm sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 22:35:33

20. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-09-2020 03:43:29

22. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

23. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:25:54

25. Konya merkezden ben doruk. Mrb siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:47:21

26. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım

27. Mrb siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

28. Osmaniye dan kimler var. Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? . Slm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , – 303

29. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Ankara merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-10-2020 13:44:50

31. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 195

32. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun , – 389

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 90

34. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

35. Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

36. Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Slm sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 181

38. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 15-11-2020 12:44:15

39. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 21-11-2020 15:53:13

40. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 105

41. Adana dan kimler var. Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? . Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 58

42. Amasya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inan ki iyi, şukuladım 06-12-2020 14:18:26

43. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ziya – 469

44. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 186

45. Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

46. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 22-12-2020 03:09:55

47. Adıyaman merkezden ben gaye. Mrb web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 15:48:02

48. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , mehmet – 183

49. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

50. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 07-01-2021 14:03:51

51. Kırıkkale merkezden ben banu. Slm siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 08-01-2021 05:43:29

52. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, şukuladım

53. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , – 46

54. Kütahya merkezden ben ziya. Mrb siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 20:55:43

55. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, sağolun

56. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

57. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki çok iyi, şukuladım , memo – 212

58. Düzce merkezden ben doruk. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler 02-02-2021 06:03:07

59. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 89

60. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler

61. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun 08-02-2021 02:14:10

62. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 113

63. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 69

64. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 13

66. Gümüşhane dan kimler var. Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? . Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 375

67. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 349

68. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 497

69. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 111

70. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

71. İzmir dan kimler var. Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? . Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 351

72. Gaziantep merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 18-04-2021 11:49:58

73. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 462

74. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 49

75. Nevşehir merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun 03-05-2021 10:36:16

76. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , emin – 300

77. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 309

78. Bu konu : ” Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , hatice – 369

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link