Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor?

R / Politika’ya göz atıyordum ve birçoğunuz zaten bildiğiniz gibi, en iyi yorumların çoğu “kapalı” hissediyor. Bugün 26K’lık upvotes ve 1.6K yorumlarda yer alan en iyi gönderiye odaklandım.

Makaleyi okudum (uzun biriydi) ve yorumlara geri döndüm ve kimse makaleyi gerçekten tartışıyor gibi görünmüyordu. Tabii, her yazı aynı “lezzet” olduğunu iddia edebilirsiniz, ama ben sadece makalede gerçekte ne olduğunu açısından, yorum ne kadar konu almak tuhaf bulabilirsiniz.

Sonra makalenin sonuna geldiğimde, web sitesinde makale sadece iki yorum vardı. Asıl makale hakkında yorum yapan az insan biliyorum ama bunun yerine yorum yapmak için Reddit’e gidin, ancak iki kişi Reddit yazısının aldığı nişan miktarı göz önüne alındığında çok az görünüyordu. Makalenin görüşlerini kontrol etmenin bir yolu olup olmadığından emin değilim, ancak durumun daha net bir görünümünü sağlayabileceğini hissediyorum.

Yazı gönderen diğer alt kredileri sık sık kullandım ve bağlantılı kaynaklara neredeyse her zaman daha fazla katılım var, ancak burada bunun bir kanıtı bulamıyorum. Tüm yorum bölümünün makaleyi okumadığını ve “normal” (veya en azından daha az “bu AI mı?” Şüphelerinden geliyor gibi görünen yorumların yalnızca başlık.

Tabii ki her zaman botların bu web sitesindeki siyasi içeriğin çoğunu çalıştırdığı söylenmişti, asla bir komplodan fazlası değildi. Bu beni düşündürdü, bu Reddit’te ne kadar yaygın? Son zamanlarda Reddit’teki bir kişiyle bir tartışmaya girdim ve çok hızlı cevap veriyordu, yorumumun bazı kısımlarını alıntılayıp sonra çürütmelarını verdiler. Neredeyse bir yapay zeka odaklandıklarını vurgulamak ve ona tepki vermek gibiydi, çünkü sahip oldukları tepkiler “kapalı” idi. İnsanla konuştuğumu hissetmedim. Bana garip bir his verdi ve ben cevap vermeyi bıraktım. Bu aynı zamanda sadece 9 aylık ama 100 binden fazla karmaya sahip bir hesaptır.

Bunu gören başka biri var mı?

“Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor?” üzerine 35 yorum

1. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 30-06-2020 19:29:57

2. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-06-2020 19:30:03

3. Trabzon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım 30-06-2020 19:30:21

4. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 23:22:31

5. Kayseri merkezden ben ziya. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 16:56:38

6. Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-08-2020 02:56:59

7. Çorum merkezden ben ali. Slm sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 22:35:33

8. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:25:54

9. Konya merkezden ben doruk. Mrb siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:47:21

10. Osmaniye dan kimler var. Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor? . Slm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , – 303

Yorum yapın