Kategoriler
Genel

Reddit’in Popüler ve Tümü bölümü, astroturfingin açık bir şovudur

Gerçekten bu noktada bir komplo bile değil. Bu bölümlerde reddit’in en önemli gönderilerinden birçoğu sadece siyaset siyaseti politikalarından kaçıyor. İnsanların bu konuyu tartışmasını istiyorum ve bu bir seçim yılı ama hiç bu kadar kötü olmamıştı. İlk sayfa, şimdi net bir gündeme sahip 5-8 makale olacak. Normalde bu birkaç endişe dışında gerçekten endişe kaynağı olmaz.

• Aynı noktalar sürekli bir tahminde bulunabileceğim noktaya itiliyor ve zaten çok uzak, Amerikan karşıtı veya Trump karşıtı bir şey göreceğimi biliyor.

• Bir avuç mods, bu alt gruplarda işlerin nasıl şekillendiğini kontrol etme gücü ve etkisine sahip oldukları tüm alt alt birimleri kontrol eder.

• Bilgilerin kaynağının Vox, Commondreams, vasi veya kaynağı olmayan isimsiz bir yayıncı olacağını zaten biliyorsunuz.

Açık bir gündem itiliyor, reddit eğilimi kaldı ama çok aşırı oldu ve kelimenin tam anlamıyla her şey siyaset. Reddit kendilerini veya reddit’ten geçen gruplar, insanların boğazına açık bir mesaj göndermeye çalışıyorlar. Siyasetteki her şeyin tabandan gelen bir mesaj olduğuna inanmak için çok aptal olmalısın, reddit’in mesajlar üzerindeki etkisini ve mesajın ne kadar homojen olduğunu ver.

“Reddit’in Popüler ve Tümü bölümü, astroturfingin açık bir şovudur” için 14 yanıt

Denizli merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 27-07-2020 23:36:18

Malatya merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 27-07-2020 23:47:56

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-07-2020 23:48:18

Bayburt merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler 29-07-2020 00:24:33

Sakarya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-07-2020 09:14:57

Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-08-2020 05:13:43

Amasya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-08-2020 15:37:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir