Belki bu sadece bir tesadüf ama benim için oldukça ürkütücü. İşte açıklamak için kısa bir hikaye:

Yani dün saçımı kestirdim. Her şey iyiydi, orada sorun yok.

Saçımı kestikten sonra nasıl göründüğünü görmek için saçımın bazı fotoğraflarını çektim. Bir yaralanma nedeniyle kafamın arkasında küçük bir kel nokta var ve tabii ki bu, saçlarımın her açıdan fotoğraflarını çektiğimden beri bir fotoğrafta veya 2’de olmakla sonuçlandı.

Şimdi, işin tuhaf kısmı. O fotoğrafları dün çektim ama bugün daha önce hiç görmediğim bazı reklamları almaya başladım. Ne reklamları bunlar? Saç dökülmesini iyileştirme reklamlarıydı! Ve birçoğu.

Yani, sahip olduğum o kel yerin ilk fotoğrafını çektikten sonraki gün, saç dökülmesiyle ilgili reklamlar mı görüyorum? Ben de reddit’te bu resmi ya da herhangi bir şeyi hiç yayınlamadım. Bu çok sıradışı.

Ya Reddit uygulaması galerimdeki fotoğrafları iznim olmadan tarıyorsa veya sadece onlarla bilmediğim şeyler yapıyorsa? Bu uygulamanın telefonumun belleğine erişimi olduğunu biliyorum, bu yüzden resim vb. Gönderebilirim ama ya bir şeyler yayınlayabilmek için onlara erişmekten daha fazlasını yapıyor olsaydı?

Bu gerçekten tuhaf ve burada paylaşacağımı düşündüm. Okuduğunuz için teşekkürler

Author

34 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

2. Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, tebrikler 17-04-2021 02:13:30

3. Amasya merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 02:13:41

4. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Rize dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 466

6. Ankara dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Emine – 491

7. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. Selam sayfan inanki mükemmel, tebrikler , hatice – 27

8. Şanlıurfa dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 243

9. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 301

10. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 100

12. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, sağolun , Emine – 326

13. Selamlar sayfan harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 288

15. Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 313

17. Tunceli dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 72

18. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 421

19. Yalova dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . Merhaba siteniz inan ki güzel, şukuladım , ali – 67

20. Merhabalar paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

21. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 48

23. Selam herkese paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım

24. Tokat merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 27-06-2021 09:12:54

25. Düzce dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun , Emine – 68

26. Siirt dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 453

27. Afyon dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . Mrb web sitesi yeminle çok güzel, saolun , ziya – 43

28. Edirne dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 431

29. Selam sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

30. Bilecik dan kimler var. Reddit’in reklamları ile telefonumun galerisindeki resimler arasında bir tür ürkütücü bağlantı . Merhabalar siten vallaha mükemmel, şukuladım , doruk – 183

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link