Sansür seviyesi, özellikle de sansürlendiğinizi bile bilmediğiniz gölge yasaklama, Reddit’te kontrolden çıktı. Gerçekten yeni bir platforma geçmenin zamanı geldi. 13 yıldır buradayım ve bir digg.com anı için çok geç kaldık.

Her neyse, işte reddit’te kaç tane yorumunuzun/yazınızın sansürlendiğini/gölgenin yasaklandığını görmenin basit bir yolu.

https://www.reveddit.com/y/YOUR_USER_NAME_HERE/?all=true&removal_status=all

41 Comments

1. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 310

2. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 01:51:05

3. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

4. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 442

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 45

6. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 214

7. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz yeminle çok iyi, şukuladım 08-07-2021 02:56:02

8. Kastamonu dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, sağolun , ziya – 60

9. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 245

10. Batman merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 09-07-2021 11:00:09

11. Çanakkale dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . selamun aleyküm siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 439

12. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, sağolun , gaye – 381

13. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , memo – 324

14. Yalova merkezden ben banu. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-07-2021 01:25:07

15. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 134

16. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Burdur merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun 19-07-2021 06:19:29

18. Burdur dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 382

19. Kilis merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 25-07-2021 03:59:15

20. İstanbul dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Merhaba herkese sayfa gerçekten çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 223

21. Kırşehir merkezden ben banu. Selam sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım 29-07-2021 23:10:58

22. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Düzce dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 9

24. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-08-2021 06:18:48

25. Eskişehir merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, şukuladım 05-08-2021 17:55:07

26. Samsun dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, saolun , Aylin – 190

27. Tokat merkezden ben ali. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler 07-08-2021 08:39:57

28. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, saolun , Aylin – 39

29. Batman dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Selamlar siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 496

30. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 4

31. Ağrı dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , memo – 349

32. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

33. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 27-08-2021 09:54:34

34. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 90

36. Bu konu : ” Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 377

37. Kütahya merkezden ben . Mrb sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 19:31:34

38. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2021 03:25:47

39. Zonguldak dan kimler var. Reddit’in sizi ne kadar sansürlediğini nasıl göreceğinizi öğrenin! . Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 311

Write A Comment