İmkansız. Ve MSM’nin size bu anlatıyı neden 7/24 besleyeceğini sorgulamalısınız.

Bence o bir pislik. Ama aynı zamanda bir bokun başkanlığı kazanmasının inanılmaz olduğunu düşünüyorum.

Saygı nedeniyle.

Ve ondan bu kadar nefret ediyorsan, kendine sormalısın:

Binlerce kilometre ötedeki bir ofisteki birisinin komşumla kavga etmem için beni itmesine izin vermeli miyim?

Pek çok insan Obama’dan nefret ediyordu. Ama çığlık atanların yüzüne çığlık atmadılar.

Author

65 Comments

1. Burdur merkezden ben ali. Slm sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 10:56:51

2. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 03-09-2020 16:04:50

3. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

4. Zonguldak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 15-09-2020 15:17:05

5. Van merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, saolun 23-09-2020 23:07:29

6. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:43:35

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 314

10. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, şukuladım

12. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-11-2020 15:33:02

13. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, sağolun

14. Siirt dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 174

15. Edirne merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:15:44

16. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım , doruk – 59

17. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Merhaba sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 299

18. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 164

19. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun 03-12-2020 23:40:39

20. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 492

21. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

22. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

23. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 09:39:28

25. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım

26. Bingöl dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, saolun , banu – 323

27. Bolu merkezden ben mehmet. Selam sayfanız vallaha güzel, şukuladım 26-12-2020 18:37:35

28. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 157

29. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 20:56:58

30. Erzincan dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , hatice – 472

31. Bitlis dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 386

32. Balıkesir dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 239

33. Selamlar web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

34. Batman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-01-2021 05:33:14

35. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, sağolun

36. Çankırı dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Selamlar web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 46

37. Aksaray dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım , gaye – 478

38. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 05-02-2021 07:24:31

39. Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

40. Afyon merkezden ben gaye. Mrb sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-02-2021 02:56:17

41. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım

42. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 20-02-2021 17:44:30

43. Çorum dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşım valla iyi, face de paylaştım , ali – 233

44. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 499

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 87

46. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 162

47. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 149

48. Düzce merkezden ben . Selam sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 24-03-2021 09:45:18

49. Merhaba herkese sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım

50. Bitlis dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 8

51. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

52. Mrb web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. Kayseri dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 281

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 51

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 48

56. Kırşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 07-05-2021 03:45:54

57. İzmir dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , memo – 444

58. Kahramanmaraş dan kimler var. Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? . Merhaba bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , ziya – 28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link