Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz?

İmkansız. Ve MSM’nin size bu anlatıyı neden 7/24 besleyeceğini sorgulamalısınız.

Bence o bir pislik. Ama aynı zamanda bir bokun başkanlığı kazanmasının inanılmaz olduğunu düşünüyorum.

Saygı nedeniyle.

Ve ondan bu kadar nefret ediyorsan, kendine sormalısın:

Binlerce kilometre ötedeki bir ofisteki birisinin komşumla kavga etmem için beni itmesine izin vermeli miyim?

Pek çok insan Obama’dan nefret ediyordu. Ama çığlık atanların yüzüne çığlık atmadılar.

“Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz?” üzerine 13 yorum

1. Burdur merkezden ben ali. Slm sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 10:56:51

2. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 03-09-2020 16:04:50

3. Zonguldak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 15-09-2020 15:17:05

4. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:43:35

5. Bu konu : ” Reddit’in Sol Kanatçıları, Donald Trump’a oy veren 60 milyon Amerikalının Hain / Naziler / Irkçı / Yabancı düşmanı olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 314

Yorum yapın