Tipik “r / komplo akıl sağlığını etkiler mi?” Ve benzer şekilde ve bugün daha erken saatlerde “r / covid19health” reklamını yalnızca benim için neden önemli olmadığını soran başka bir geri bildirim talebiyle “X” çıkardım? O ne lan? Bir süredir reddit üyesi olmak, bu bok tuhaf ve sadece birkaç aydır oluyor. Video oyunu, kitap ve tarihle ilgili şeyler için reddit’e geliyorum, yer her türlü propaganda için özgür bir platform haline geliyor, hemen hemen bununla birlikte.

Author

37 Comments

1. Sivas dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 358

2. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim güzel, saolun , ali – 163

3. Çorum dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Merhabalar web siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım , memo – 489

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 303

5. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, sağolun , gaye – 466

6. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 11-03-2021 07:27:55

7. Yalova dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 220

8. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 392

9. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 410

10. İzmir dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler , banu – 279

11. Karabük merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz harbiden iyi, tebrikler 26-03-2021 11:28:07

12. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 51

13. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

14. Bitlis dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Merhaba herkese sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 157

15. Erzurum dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, saolun , emin – 240

16. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 01-05-2021 12:48:10

17. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, sağolun , emin – 354

18. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım

19. Selam web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler

21. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 46

22. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 331

23. Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 27-05-2021 06:43:44

25. Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 486

27. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 383

28. Bitlis dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 51

29. Kars dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 5

30. Amasya dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Merhaba sayfa valla iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 133

31. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

32. Adıyaman dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . Selam herkese sayfa valla iyi, teraziye tıkladım , gaye – 64

33. Bu konu : ” Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , banu – 456

34. Mardin dan kimler var. Reddit’in şu anda topladığı tüm “geri bildirimlere” kaşını kaldıran başka kimse var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 287

35. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link