redditsearch.io ve politik alt dizinler

Google’da “site: redditsearch.io” araması yaparsam ve sonuçların yaklaşık 6. sayfasına ve ötesine gidersem, bunun neredeyse tamamen siyasi aboneler olduğunu fark ettim. Burada neler olduğunu bilen var mı?

Bu google sonuçları daha sonra kullanıcı adlarının sonunda yer alan URL’lere bağlanır. Google’da bu kullanıcı adlarını “site: redditsearch.io” ile birlikte ararsam, bu kullanıcıların siyasi gönderilerini alabilirim.

“redditsearch.io ve politik alt dizinler” üzerine 43 yorum

1. Ağrı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler 20-09-2020 18:52:25

2. Balıkesir merkezden ben doruk. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 20-09-2020 19:42:28

3. Bartın merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 22-09-2020 07:16:06

4. Antalya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:16:40

5. Tokat merkezden ben Emine. Mrb web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:01

6. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 11-10-2020 08:10:42

7. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 440

8. Sakarya dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Slm sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 355

9. Siirt dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 432

10. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 297

11. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, teşekkürler , memo – 266

12. Amasya dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 428

13. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler 27-11-2020 05:21:42

14. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 279

15. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , banu – 120

16. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 91

17. Yozgat dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 70

18. Rize dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 389

19. Sivas dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 241

20. Yozgat dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 81

21. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , emin – 252

22. Siirt dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Merhaba web sitesi valla mükemmel, sağolun , ziya – 468

23. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:40:51

24. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Slm siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 108

25. Diyarbakır merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım 15-01-2021 02:22:03

26. Rize dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 143

27. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 174

28. Elazığ dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun , memo – 272

29. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-02-2021 10:49:19

30. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 363

31. Eskişehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 17:20:20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link