Google’da “site: redditsearch.io” araması yaparsam ve sonuçların yaklaşık 6. sayfasına ve ötesine gidersem, bunun neredeyse tamamen siyasi aboneler olduğunu fark ettim. Burada neler olduğunu bilen var mı?

Bu google sonuçları daha sonra kullanıcı adlarının sonunda yer alan URL’lere bağlanır. Google’da bu kullanıcı adlarını “site: redditsearch.io” ile birlikte ararsam, bu kullanıcıların siyasi gönderilerini alabilirim.

Author

62 Comments

1. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler 20-09-2020 18:52:25

2. Balıkesir merkezden ben doruk. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 20-09-2020 19:42:28

3. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Bartın merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 22-09-2020 07:16:06

5. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Antalya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:16:40

7. Tokat merkezden ben Emine. Mrb web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:01

8. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 11-10-2020 08:10:42

9. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 440

12. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun

13. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Slm sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 355

14. Siirt dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 432

15. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 297

16. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, teşekkürler , memo – 266

17. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, sağolun

18. Amasya dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 428

19. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler 27-11-2020 05:21:42

20. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 279

21. Slm web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , banu – 120

23. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 91

24. Yozgat dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 70

25. Rize dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 389

26. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 241

28. Yozgat dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 81

29. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , emin – 252

30. Siirt dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Merhaba web sitesi valla mükemmel, sağolun , ziya – 468

31. Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

32. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:40:51

33. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Slm siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 108

34. Diyarbakır merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım 15-01-2021 02:22:03

35. Rize dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 143

36. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 174

37. Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

38. Elazığ dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun , memo – 272

39. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-02-2021 10:49:19

40. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 363

41. Eskişehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 17:20:20

42. Muş merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 05-03-2021 06:46:07

43. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 374

44. Bilecik merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-03-2021 07:44:51

45. Muğla dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 328

46. Burdur dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selam arkadaşlar sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım , – 228

47. Iğdır merkezden ben banu. Selam paylaşımın ciddiyim iyi, saolun 08-04-2021 16:51:46

48. selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, şukuladım

49. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 36

51. Yalova dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Selamın aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 401

52. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

53. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:52:31

54. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 240

55. Iğdır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, teşekkürler 25-05-2021 18:06:47

56. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 183

57. Bu konu : ” redditsearch.io ve politik alt dizinler ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 485

58. Konya dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 497

59. Antalya dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, şukuladım , emin – 49

60. Sivas dan kimler var. redditsearch.io ve politik alt dizinler . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun , doruk – 480

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link