Reddit’te başarı, grup düşüncesine yönelik önyargıdır.

Algoritmanın söylemenizi istediği şeyin işaretini tutmazsanız, bir sürü direğinize çarpacaktır. Nişanlanmak yerine doğru ya da yanlış olur. Daha fazlası yok. Bir birim olarak birlikte çalışan bir grup insan mı yoksa sohbeti dikte edecek basit bir bot mu olduğundan emin değilim, ancak farklı bir fikriniz varsa oylarla ve iftiralarla saldırabilirsiniz.

“Reddit’te başarı, grup düşüncesine yönelik önyargıdır.” üzerine 11 yorum

1. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 21:51:18

2. Adıyaman dan kimler var. Reddit’te başarı, grup düşüncesine yönelik önyargıdır. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 446

3. Eskişehir dan kimler var. Reddit’te başarı, grup düşüncesine yönelik önyargıdır. . Merhaba web sitesi valla çok güzel, şukuladım , hatice – 197

4. Bu konu : ” Reddit’te başarı, grup düşüncesine yönelik önyargıdır. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 213

5. Bu konu : ” Reddit’te başarı, grup düşüncesine yönelik önyargıdır. ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 430

Yorum yapın