Worldnews veya resimler gibi alt başlıklardaki birden fazla gönderide Kamala veya Joe Biden olacak ve elbette gönderi binlerce kişi tarafından yükseltilecek, ancak tartışmalı yorumlar bölümünde aslında kamala / pro joe olarak ağır bir şekilde olumsuz oylanan yorumları görmeye başlıyorsunuz. . Mesajlarda daha fazla aktivite olması mümkündür. Reddit yöneticilerinin joe gerçekten göreve başladığı ana ve belki de şimdi ara verene kadar profesyonel bir kozu sansürlemek konusunda çok yoğun olduklarını anlıyorum.

… Mailstoop tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. ” çok güzel. Selam web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 113

2. Bolu dan kimler var. Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. . Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 483

3. Selamlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 366

5. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Muş merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, tebrikler 21-01-2021 17:56:04

7. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Nevşehir merkezden ben ali. Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 04:19:41

9. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 05:04:35

10. Bu konu : ” Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun , Hasan – 123

11. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler

12. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Bolu merkezden ben . selam arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 06-02-2021 08:11:41

14. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 183

16. Karabük dan kimler var. Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 217

17. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

18. Aydın merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-03-2021 19:42:36

19. Bu konu : ” Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 177

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 203

21. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

22. Bayburt dan kimler var. Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. . Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 50

23. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, saolun 18-03-2021 17:53:47

24. Konya dan kimler var. Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. . Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler , doruk – 475

25. Ankara dan kimler var. Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. . Mrb sayfan inan ki iyi, tebrikler , Hasan – 494

26. Aksaray dan kimler var. Reddit’te bir algoritma veya toplu gölge yasağının kaldırıldığını düşünüyor. . Selam web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , Aylin – 381

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link