Konu hakkında fikir sahibi olacak kadar bilgim yok. Ama her video o kadar açık bir şekilde önyargılı ki, taraf ne olursa olsun, diğer tarafı insanlık dışı ırkçı pislikler olarak itmeye çalışıyor.

Hangi taraf tasvir edilirse gösterilsin, yorumlar “evet ama bunu o taraf yaptı!”

Bu videoları kimin ve neden ittiğine bakmak için daha iyi bir iş çıkarmalıyız, çünkü bunun sadece ortalama bir reddit kullanıcısı olmadığını hissediyorum.

23 Comments

1. Karaman merkezden ben emin. Selamlar sayfanız inanki iyi, tebrikler 12-05-2021 20:18:51

2. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım

3. Giresun dan kimler var. Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 390

4. Bu konu : ” Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 112

5. Selam sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 473

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 362

8. Bolu merkezden ben memo. Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun 31-05-2021 09:38:26

9. Ardahan dan kimler var. Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. . Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler , hatice – 182

10. Slm siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kırklareli dan kimler var. Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. . Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 442

12. Muğla merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım 06-06-2021 22:37:53

13. Iğdır dan kimler var. Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 60

14. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 307

15. Bartın dan kimler var. Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 82

16. Bu konu : ” Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 275

17. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 05:36:08

18. Bu konu : ” Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 58

19. Bu konu : ” Reddit’te her iki taraftan itilen İsrail ve palenstine videolarının çok net bir baskısı var. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 245

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link