R / toronto ve diğer alt dizinlerde, okula / işe gitmek için gerekli olan aşı kanıtı ile ilgili yazılar vardır.

Elbette tüm en iyi gönderiler onu destekleyen yorumlardır, ancak HERHANGİ bir endişesi olan herkes gömülür. Kimi kandırmaya çalıştıklarını bilmiyorum – ancak üretim izni bu kadar bariz hale geldiğinde işe yaramıyor.

Bir Newton’un 3. sosyal medya yasası var. Ne kadar çok numara yaparsan, o kadar çok insan seni yakalar ve yazarsın. İşleri hızlandırmaya yardımcı olmak için, zorunlu aşıları destekleyen ve hatta takip cihazlarını destekleyen ancak alaycı yorumların üzerine yığılmasını tavsiye ederim.

Author

21 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 225

2. Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, teşekkürler 10-12-2020 22:29:20

5. Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, şukuladım

6. Bu konu : ” Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 309

7. Mardin dan kimler var. Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi . Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 22

8. Giresun dan kimler var. Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 415

9. Bu konu : ” Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 499

10. Çorum merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler 07-01-2021 08:49:02

11. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım 12-01-2021 18:28:56

12. Iğdır dan kimler var. Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi . selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 427

13. Bu konu : ” Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 463

14. Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 101

16. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

17. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Reddit’te High Gear’da Zorunlu Aşı İzni Üretimi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 4

19. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2021 13:53:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link