Eskiden kolaydı, şimdi birdenbire, ne zaman bir bağlantı koymaya kalksam hemen kayboluyor, metni kopyalayabiliyorum ama 1-3 deneme sürüyor ve ne zaman yapıştırmayı yapsam reddit donuyormuş gibi geliyor. bir saniye. Yine mi Ağabey?

Özellikle ana akım video paylaşım platformları olmayan bağlantıyı yapıştırmaya çalışırsam.

47 Comments

1. Kars dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 186

2. Antalya dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 319

3. Yozgat dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Selam paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 257

4. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Tokat dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 53

6. Aksaray dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 346

7. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 473

8. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 216

9. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 37

10. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

11. İstanbul merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, şukuladım 04-06-2021 17:39:47

12. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 202

13. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten cidden güzel, sağolun 06-06-2021 17:41:26

14. Hakkari dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 319

15. Ardahan merkezden ben hatice. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 13-06-2021 03:40:34

16. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 416

17. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 22-06-2021 14:27:22

18. İzmir merkezden ben hatice. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 22-06-2021 20:03:56

19. Bingöl merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 20:41:37

20. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 411

21. Kocaeli dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 218

22. Şanlıurfa dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 3

23. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

25. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

26. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 06-07-2021 05:55:12

27. Düzce merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 07-07-2021 03:02:06

28. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 173

29. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Nevşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 13-07-2021 18:35:10

31. Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

32. Kars dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 222

33. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 86

34. selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler

35. Konya merkezden ben ali. Slm sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım 27-07-2021 08:50:04

36. Sakarya merkezden ben ziya. Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-07-2021 19:16:05

37. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, teşekkürler

38. Batman dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun , ziya – 441

39. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, şukuladım , Aylin – 232

40. Kars dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler , emin – 14

41. Selam sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

42. Yozgat dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 244

43. Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 289

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 249

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 29

46. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Reddit’te linkleri kopyalayıp yapıştıramayan bir ben miyim? . Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 339

Write A Comment