Az önce News alt kanalında bir tartışmaya girdim. Kaç doktor ve bilim adamının aşıların etkili ve güvenli olduğu fikrine gerçekten katılmadığından bahsediyordum. 1’de birçok olumlu oy aldım, ancak bir gecede 50 Aşağı oy aldım.

İnsanlar kanıt ve araştırma göndermem gerektiğini söylüyorlardı, pic alt reddit’te bunu yaptığım için yasaklandığımı söylediğimde benimle dalga geçtiler ve bana çılgın bir komplo teorisyeni dediler ve reddit asla böyle bir şey yapmazdı. . Kanıt olmadığını söylediler ve ben sadece bunu örtbas ediyordum. Hayal kırıklığına uğradım ve farklı araştırma çalışmalarının yanı sıra Michael The fizer başkan yardımcısı gibi doktorların videolarına bir sürü bağlantı bıraktım. Bunu yaptıktan hemen sonra haberlerden kalıcı oldum.

Yankı odası bu şekilde kendini güçlendirir. Aksi bir kanıt olmadığını herkesin kabul ettiğini iddia ediyorlar ve aksini iddia eden herhangi bir kanıt sunduğunda hemen platformdan kaldırılıyorlar. Bu tamamen hastalıklı ve birinin bu düzeyde bir sansür ve kontrolü nasıl kabul edilebilir görebileceğini anlamıyorum. Her neyse, profilimdeki Yorumlarımı hala görebilecek biri olup olmadığını veya hepsinin de kaldırılıp kaldırılmadığını merak ediyordum.

19 Comments

1. Bu konu : ” Reddit’te sansür ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 267

2. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Reddit’te sansür ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 64

4. Bu konu : ” Reddit’te sansür ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , emin – 347

5. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Ordu merkezden ben doruk. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 23-08-2021 00:30:59

7. Siirt dan kimler var. Reddit’te sansür . Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 335

8. Tunceli merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, saolun 26-08-2021 20:50:57

9. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Giresun dan kimler var. Reddit’te sansür . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Emine – 290

11. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım

12. Nevşehir dan kimler var. Reddit’te sansür . Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım , emin – 156

13. Bu konu : ” Reddit’te sansür ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 236

14. Kırklareli dan kimler var. Reddit’te sansür . Slm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 319

15. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 14-09-2021 05:02:24

16. selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

17. Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

18. Kocaeli dan kimler var. Reddit’te sansür . Selam siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 30

19. Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment