Birçoğumuzun bu denizaltındaki normal bir komplo için anında geri oylanacağımızı fark ettiğimizi biliyorum. Bu sabah Reddit’i kaydırırken fark ettim, görmediğim gönderiler onlara olumsuz oy verdiğimi söyleyecek … hatta kendi meme gönderilerimden birini düşürdüğümü söyledi, bu yüzden onu bir beğeni olarak değiştirdim ve ne zaman anında 200 beğeni kaybetti. Düzenli aksaklık mı? Veya Reddit’in beğenmediği gönderileri tutmak için kullandıkları sistemdeki bir aksaklık?

Author

41 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-02-2021 14:37:04

2. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Bitlis merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, saolun 10-02-2021 15:03:22

4. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 15:03:23

5. Kastamonu dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 368

6. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 291

7. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Selam sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 113

8. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hayran edici, şukuladım , Hasan – 207

10. Denizli dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 317

11. Osmaniye dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , gaye – 271

12. Kars dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler , ali – 166

13. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanki iyi, tebrikler 10-02-2021 19:11:17

14. Niğde dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 359

15. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 20-02-2021 15:19:46

17. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, tebrikler

18. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 480

19. Karaman dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Selam web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 460

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 98

21. Selamlar sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 54

23. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

24. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-03-2021 14:50:49

25. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, sağolun

26. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , banu – 329

27. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Kütahya merkezden ben doruk. Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-04-2021 04:38:30

29. Düzce dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 414

30. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 303

31. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 399

32. Merhaba siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 498

34. Bu konu : ” Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım , doruk – 279

35. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

36. Mersin dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Selam paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım , Emine – 104

37. Çanakkale merkezden ben memo. Slm paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım 27-05-2021 07:42:02

38. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, teşekkürler

39. Kayseri dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 276

40. Hakkari dan kimler var. Reddit’te tonlarca gönderi fark etmeye başladım, onları daha önce hiç görmediğimde olumsuz oy verdiğimi veya onları olumsuz oy vermeyeceğimi söyleyecektir. Başkası var mı? . Mrb sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 320

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link