Tartışmalı bir şey yayınlarsanız, tekrar göndermeden önce size 15 dakikalık bir mola verirler. İnsanlar size cevap verirken bir sohbeti imkansız hale getirmek. Bu çok saçma, sitenin kullanıcı yorumlarına dayalı olması gerekiyor.

Yeterince tartışmalı çekim yapın ve hatta aldatıcı ve dürüst olmayan bir sansür aracı olan fahri bir shadowban bile alabilirsiniz.

Bu gülünç. Bu aptal oyunları oynamak yerine birini yasaklayıp onu bilgilendirme cesaretine sahip olun.

Author

9 Comments

1. Balıkesir merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım 24-03-2021 21:27:29

2. Isparta dan kimler var. Reddit’te yanlış düşünmek için yapılan sansür, iğrenç ve herhangi bir sosyal medya görüşünde en kötüsüdür. . Slm paylaşım yeminle iyi, teşekkürler , hatice – 225

3. Bu konu : ” Reddit’te yanlış düşünmek için yapılan sansür, iğrenç ve herhangi bir sosyal medya görüşünde en kötüsüdür. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 357

4. Sinop merkezden ben mehmet. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 27-03-2021 09:13:43

5. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 02-04-2021 06:55:44

6. Bu konu : ” Reddit’te yanlış düşünmek için yapılan sansür, iğrenç ve herhangi bir sosyal medya görüşünde en kötüsüdür. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 105

7. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 14-04-2021 22:20:33

8. Kırklareli dan kimler var. Reddit’te yanlış düşünmek için yapılan sansür, iğrenç ve herhangi bir sosyal medya görüşünde en kötüsüdür. . selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 481

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link