Reddit’te yeniyim ve olumsuz karma nedeniyle yayınlayamıyorum.

Özgür düşünme yeteneğine sahip zeki insanları bulabileceğim yerin burası olacağını düşündüm. Yorumları olumsuz oylayarak sizi susturmak isteyen diğer insanların çok olumsuz davranışlarını zaten deneyimledim. Şahsen akıllıca bir çürütme veya karşı ifadeyi tercih ederim, ancak bu platform, herkesin paylaşmadıkları veya beğenmedikleri sesleri ve fikirleri susturmasına izin veriyor. Bu insanları susturma sistemine karşı koymayı umuyordum. Sesimizi duyurmanın basit yolu, bu yorum sayfasındaki her bir yorumu yükseltmektir. Aşağıda istediğiniz herhangi bir yorumu yapın, bu platformda sesinizin susturulmaması için ona oy vereceğim. Keşke bu platformun insanlara yaptığı sansüre yardımcı olmak için daha fazlasını yapabilseydim. Lütfen aşağıya yorum yapın ve oy verin. Sesler duyulmalı ve özgürlüğün çalmasına izin verilmelidir.

“Reddit’te yeniyim ve olumsuz karma nedeniyle yayınlayamıyorum.” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Reddit’te yeniyim ve olumsuz karma nedeniyle yayınlayamıyorum. ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 455

2. Tokat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 19-02-2021 13:22:16

3. Kayseri merkezden ben doruk. Slm web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 13:52:58

4. Artvin dan kimler var. Reddit’te yeniyim ve olumsuz karma nedeniyle yayınlayamıyorum. . Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun , ahmet – 306

5. Bu konu : ” Reddit’te yeniyim ve olumsuz karma nedeniyle yayınlayamıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 66

6. Bu konu : ” Reddit’te yeniyim ve olumsuz karma nedeniyle yayınlayamıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 77

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link