Kategoriler
Genel

Reddit’teki gerçek covid komplosu

İşte böyle.

Çin’in insanları evlerinden çıkardığı ve sportif saldırı tüfekleri kullanırken onları minibüslere sürüklediği tüm videoları hatırlayın.

Neredeyse mükemmel bir günlük eğrisinin ardından Çin’den gelen verilere dikkat edin.

Veriler tahrif edildi ve ne kadar olduğunu bilmiyoruz. Ama Çin’in bu rakamları artırdığını düşünmüyorum – bence önemli ölçüde az rapor ediyorlar.

Gerçek komplo Amerika’yı yeniden açmak için ani yankı odası – bence bu Amerika’yı zayıflatma girişimi. Bence bu redditte ve daha büyük haber alt kuyruklarında “saç kesimi yapmama” öfkesini iten şilteler var.

Bence astroturfed edilmiş ‘protestolar’ belirli bir ülkeden gelen parayla bağlantılı olacak.

Sanırım ölümün bedeli UNDER bildirildi – evlerde sosyal olarak yalıtılmış olanlardan kaç ceset bulacağını kim bilebilir.

Bence ‘sadece grip, hızlıca enfekte ol ve hiç de fazla düşünmeyin’ terfi eden dezenformasyon kampanyası ccp’den kaynaklanıyor ve fark etmeden önce mümkün olduğunca çok Amerikalıya bulaşmak için bir yol bu virüsün ne kadar ölümcül ya da değişkendir.

“Reddit’teki gerçek covid komplosu” için 26 yanıt

Giresun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 13-05-2020 20:01:44

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:07:49

Kütahya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 11:17:51

Sivas merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 21-05-2020 23:59:51

Bolu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 07:40:58

Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım 21-06-2020 05:50:37

Gürbüz için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir