Kategoriler
Genel

Reddit’teki kıymetli oylarınızı beğendiyseniz, COVID, BLM, çocukları okula geri göndermemek veya Trump’ın “kötü” bir iş yapmasına karşı konuşmayın

Bunlardan herhangi birine TEKRAR konuşursanız (örneğin, çocukların okula dönmesi gerektiğini söylemek, varolduğu kadar kötü olmamak veya yaşlıları ve önceden mevcut koşulları olan insanları diğerlerinden daha fazla etkilemek veya Trump’ın iyi bir iş yaptığını söylemek veya BLM ırksal bir adaletsizlik örgütü değil, Dems’e para akıtan şiddetli bir sosyalist örgüttür) o zaman aşağı indirilmeniz garanti edilir. Eğer argümanlarınızdan herhangi birinde mantık kullanırsanız, indirilemezsiniz.

Sanırım “komplo” mumu belki reddit işe alıyor ya da sadece bu tür ifadeleri ya da argümanları arayan ve onları küçümseyen insanlar var. Bilmiyorum.

İnsanlar, düşünmeleri söylenenleri düşünmek için beyin yıkandı ve propagandanın ve gerçek bilginin ne olduğunu çözmek ve deşifre etmek için eleştirel düşünmeyi kullanmıyorlar.

“Reddit’teki kıymetli oylarınızı beğendiyseniz, COVID, BLM, çocukları okula geri göndermemek veya Trump’ın “kötü” bir iş yapmasına karşı konuşmayın” için 7 yanıt

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım 02-08-2020 00:47:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir