Sadece olması gerekiyor. Facebook, insanların zihinsel sağlıklarını denemek için haber beslemelerini kurcaladığını kabul etti. Belki Reddit de aynı şeyi yapıyordur…

Yeni video oynatıcı o kadar kötü ki neredeyse sizi kızdırmak için tasarlanmış gibi görünüyor. Bu kasten sezgisel değil ve onlar çok amaçlı Eleştirileri yokmuş gibi görmezden gelmek.

Sebebi ne? Fikrim yok. Muhtemelen bir tür sosyal mühendislik.

Author

43 Comments

1. Ardahan merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 07-07-2021 01:45:36

2. Ağrı merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun 07-07-2021 01:45:53

3. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun

4. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Merhaba web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-07-2021 02:01:33

8. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 47

9. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan yeminle iyi, tebrikler 07-07-2021 02:10:28

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 83

11. İstanbul merkezden ben hatice. Selam sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 02:18:09

12. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 478

13. Düzce dan kimler var. Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir . Selam web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 248

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 297

15. Çankırı dan kimler var. Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir . Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 235

16. Gaziantep dan kimler var. Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir . Selamlar siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 288

17. Artvin dan kimler var. Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir . Merhaba sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 319

18. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

19. Gürbüz Reply

Selam siteniz valla mükemmel, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 459

21. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 495

23. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 12:13:39

24. İstanbul merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-07-2021 18:22:30

25. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

27. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 399

28. Nevşehir dan kimler var. Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 383

29. Kırıkkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2021 10:00:15

30. Çorum merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler 28-07-2021 03:47:10

31. Ağrı merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 28-07-2021 11:01:43

32. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

33. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 63

35. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 47

36. Kırşehir merkezden ben emin. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-08-2021 05:06:25

37. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 83

38. Konya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2021 20:51:00

39. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 00:28:42

40. Bu konu : ” Reddit’teki yeni video oynatıcı bir sosyal deneydir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, saolun , doruk – 441

41. Tokat merkezden ben . Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 02-09-2021 22:44:51

Write A Comment