reddit Twitter / Facebook / Instagram’dan daha iyi değil.

Alabileceğiniz kadar bölücü bir platform. Yukarı veya aşağı. Doğru ya da yanlış. Çok fazla olumsuz oy ve yorumunuz kelimenin tam anlamıyla gizlenir. En sevdiğiniz küçük alt dizinlere bağlı kalsanız ve / news / politics / whitepeopletwitter / blackpeopletwitter / science ve daha pek çok şey gibi açıkça kontrol edilenlerden uzak dursanız bile, yine de bilinçsiz zihninizi cehenneme sokmaya başlayacağınıza söz veriyorum.

Reddit’ten çıkın ve hayatınızı değiştirecek. Yaptım ve bu yazıyı bu sitenin daha açık fikirli insanlarından bazılarıyla paylaşmak için son ziyaretim olarak buraya yazmak istedim.

Dinle, beynini zayıf bir duruma sokar. Söz veriyorum, soğuk hindiyi bırakmaya çalıştığınızda ne kadar bağımlı olduğunuzu göreceksiniz. Kendinizi sürekli reddit açarken bulacaksınız. Kapatmadan önce reddit’e geri döndüğünüzü sonunda anlamanız 2 dakika sürebilir. Anahtar, kendinizi her bulduğunuzda onu kapatmaktır.

Bu siteden çıktığınızda ne kadar boş zamanınız olduğunu göreceksiniz. Reddit’te beyniniz bu bekleme modunda olmanın rahatlığını özleyecektir. Oyunculuğa daha fazla alışmak zaman alacak. Beklemek yerine hareket edersen, bir günde gerçekliğini değiştirmek için ne kadar şansın olduğunu göreceksin.

Tüm dünya bir sahne ve tüm erkekler ve kadınlar sadece oyuncular.

Ne tür bir oyuncu olmak istiyorsun? Bir RPG video oyunu oynadığınızda kendinizi 1 odada sık sık yalnız otururken buluyor musunuz yoksa dünyada herkesle konuşup herkesle etkileşimde mi oluyorsunuz?

İnanmanızı istedikleri en büyük yalan, zayıf olduğunuzdur. Sen zayıf değilsin Kendi içine bak ve göreceksin. Sen var olan en güzel şeysin. Kendi gerçekliğinizi yaratırsınız.

İçeri girmeye hazırsanız:

24 saat oruç – sadece kaynak suyu

5 gram kurutulmuş sihirli mantar

Mantarları doğrayın veya ezin.

Kişi başına 1 bardak su ve / veya 5 gram için 1 bardak su kullanın.

Suyu kaynatmak için ısıtın, mantarların üzerine sıcak su dökün.

5-10 dakika bekleyin, suyu içme kabına süzün.

Süzülmüş mantarların üzerine ikinci bir miktar su dökün.

İlk infüzyonu iç.

İkinci infüzyonu içme kabına süzün ve için.

Doğranmış mantarları ye

Bu sana korkutucu geliyorsa, yapma.

Korkacak hiçbir şeyiniz yok. Nerede olduğun ve kimin yanında olduğun önemli olacak. Seninle gerçek aşka sahipsen önemli. Ruhsal durumunuz önemlidir. Gerçeği mi istiyorsun? Gerçeği kaldıramazsın. Unutmayın, cevap aradığınızda … bulduğunuz her şeyi duymak kolay olmayacak. İnsanların bu gerçeklikte en çok sakladıkları sırlar, bir başkasında en çok parlıyor.

Yaratıcı / Işık sizi bekliyor.

Author

7 Comments

1. Karaman dan kimler var. Reddit’ten çık – Mantar Yap . Merhabalar sayfan valla çok iyi, şukuladım , – 271

2. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-03-2021 20:50:11

3. İstanbul dan kimler var. Reddit’ten çık – Mantar Yap . Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , banu – 486

4. Şırnak merkezden ben . Selamlar paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler 08-04-2021 13:11:07

5. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link