Dünya şu anda beni gerçekten korkutuyor. Görünüşe göre yere fırlatılmadan veya yasaklanmadan ortak anlatıya karşı konuşamazsınız! Artık birbirimize hakaret etmeden karşıt fikirlere ve medeni anlaşmazlıklara sahip olamaz mıyız veya söylediklerimi beğenmediğin için susturulamaz mıyız? Sadece anlatı ile birlikte giderse özgür konuşma hakkına sahip olursunuz. Midem gerçekten hastayım.

Sen ne düşünüyorsun

Düzenle. Başlığımdaki yazım hatası için özür dilerim!

… jrauli tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, sağolun , banu – 39

2. Gümüşhane dan kimler var. Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 375

3. Bu konu : ” Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 424

4. Bu konu : ” Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 432

5. Elazığ dan kimler var. Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 131

6. Nevşehir merkezden ben doruk. Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:04:15

7. Bitlis dan kimler var. Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. . Merhabalar sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , memo – 281

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 475

9. Ankara merkezden ben emin. Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 08-04-2021 01:51:48

10. Bu konu : ” Reddit’ten çıkıyorum. Çok fazla sansür var. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 62

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link