Önsöz olarak, isyan dolu ve olgunlaşmış 16 yaşımdan beri, 13 yaşındaki kafası karışmış bir çocuğun ilk tavşan deliğim olan 9/11 ile karşılaştığında yeni ortaya çıkan şüpheciliğinden türeyen bir ateisttim. Bu ideoloji, bahse girerim 27 yaşıma kadar devam etti. 27’den yaklaşık 2 ay öncesine kadar, agnostik bir inanç grubuna abone oldum. Şimdi 30 yaşından 1 ay utangacım ve kendimi İsa Mesih’e inanan biri olarak sınıflandırırdım.

Daha yaygın olan ateist evremde, tam teşekküllü bir dine küfreden, dokunulmaz ve (şu anda çok açık olan) saf bir genç/genç yetişkindim. O günlerde bana göre gerçeği tanımlayan şey bilim ve ispat külfetidir. Sürekli olarak dış görüşlü Hıristiyanları yırttım ve dövdüm. Bu, 20’li yaşlarımın başında sakinleşti. Sonunda 27’ye yaklaştıkça sona erdi, bu da ateizmimden vazgeçip agnostik bir bakış açısı talep etmeye başladığım zamandı. Her zaman, “kimse bu varoluş düzleminin ne içerdiğinden ve nasıl oluştuğundan kesinlikle emin değildir, ancak her şeyi bildiğimi varsaymaktansa, işi bu tür belirlemeler yapmak olan birinin sözünü almayı tercih ederim” derdim. Cevaplar. Bu bakış açısında henüz çok yeniyim, bir önceki cümlenin kabulü beni kendim için utandırdı. Bu ifadeyi kullanarak ciddi bir şekilde açık fikirli olduğumu iddia ettim. Yani, ne kadar kendini beğenmiş bir dildoydum. O an farkında değildim, ama ‘her şeyin sonu’ olmayan bir dizi ilke için ateizmimden vazgeçtiğim andan itibaren, bilinçaltımın en derin girintilerinde bir şeyler oluyordu. Kendim, ruhsal bir başkalaşıma giriyordum.Bana daha gevşek bir bakış açısıyla bu şiddetli itişi sağlayan şey, çok derinlere kök salmış ölüm fobimi ve bunun kesinlik ve öngörülemezliğini verdiğinin farkına varmaktı, bu bana denemeye ve kapmaya ne hakkı veriyor? tutulan ve sergilenen o rahatlık battaniyesinden uzakta İsa’nın takipçileri tarafından it. Bunun en hafif tabirle ikiyüzlülüğün ötesinde olduğunun farkına varmıştım. O zamandan bir ay kadar öncesine kadar agnostisizm bana açık fikirliliğin gerçekten nasıl çalıştığını gösterdi. Artık bunun inkar edilebilirlik alanıyla daha az, her şeye ve her şeye yer bırakmakla daha çok ilgisi olduğunu anladım.

Bilişsel uyumsuzluk, terime aşina olmayanlar için, esasen, böylesine kırılganlık sergileyen, ancak mevcut ve/veya uzun süredir devam eden bir dizi inançla çelişen bilgilerle karşı karşıya kaldığında ezici zihinsel stres üreten düşünce alanlarını korumanın beynin yoludur. Bu savunma mekanizmasını dürüst olmak gerekirse oldukça ilkel buluyorum, ama bu ne burada ne de orada. Haklı olsun ya da olmasın, dış görünüşümle ilgili derin bir özgüven eksikliği yaşayan biri olarak, her zaman zekamla övünmüşümdür. Duyarsız görünse de, daha yüksek bilişsel yeteneğe sahip olanlar, nadiren – eğer varsa – bilişsel uyumsuzluk yaşarlar. Akıllı olduğumu biliyordum. Kapsamı durmadan lanse ettim ve bu yüzden sinir bozucu her şeyi bilen biri gibi davrandım. Bilişsel uyumsuzluk yaşamadan en çok orta yaş dediği şeye ulaşmış olmam, odadaki en zeki erkek cephemi daha da sağlamlaştırıyor gibiydi. Gerçek şu ki, korkmuştum ve kısacık bir öz değeri olan herhangi bir hediye görülmeye değerdi. Tüm bunlar, yaklaşık bir ay önce bildiğimi sandığım her şeyin alt üst olduğu bir anda ortaya çıktı. Bilişsel uyumsuzluğu ilk kez deneyimledim, ardından ideolojide başka bir ruhsal değişime yol açtı; bizi bugüne getiriyor.

Hepinizin bir şeyi anlamanızı istiyorum. Asalak yönetici sınıfın psikotik eğilimlerini onların aşırı açgözlülüğüne atfetmeyi sevdiğimizi biliyorum, ama lütfen şunu bilin ki açgözlülük yalnızca birini bir yere kadar götürür. Bunu söylüyorum çünkü eylemleri ne kadar soğuk, hesaplı ve görünüşte eşsiz olursa olsun, her zaman kendilerini aşıyor gibi görünüyorlar. Ateist evremde bile, bir insanı, eylemleri nedeniyle korumaya yemin ettiği vatandaşlarının uğradığı zarar konusunda empatiden bu kadar yoksun kılan şeyin ne olduğunu ya da birinin nasıl daha fazla sahiplenme ve koruma görevi yüklediğini anlayamıyordum. yasalara uymak, övündükleri katıksız dürüstlük eksikliğini sergileyebilir. Sonunda, sadece insan olmadıkları sonucuna vardım. Her ne gerektiriyorsa beni aşardı ama bunun farkına varmak hem rahatsız edici hem de rahatlatıcıydı. Bu sarsılmaz ve duyarsızlaştırılmış ateiste bile. 11 Eylül’den sonra, bir “komplo” kavramını veya onun teorisini bile şeytanlaştırmaya yönelik sistematik bir çaba devreye girdi. George “Dubya” Bush, görünüşte sonsuz şanslı dehalara sahip, sürekli bir aptal olarak düşündüğüm bir şey. Resmi 9/11 açıklaması ve anlatısı… adlibbed(?) gibiydi. Neredeyse gerçek planın bir dizi boktan şeyin kurbanı olması gibi. Çünkü bir kez onu incelemeye başladığınızda, birinin buna inanmasını beklemelerinin ne kadar aşağılayıcı olduğunu anlıyorsunuz. Ne olursa olsun gösteri devam etmeli. Her ne olursa olsun zeki üyeler tarafından planlanmış, kimin yetenekli üyeleri tarafından hassasiyetle yürütülmüş, neyle sonuçlanmış?.. 11 Eylül’ün “Dubya” tarafından okunduğu ve anlatıldığı gibi. Şimdi insanlar dikkat ediyor. Bunların hiçbiri mantıklı gelmiyor. GHWB muhtemelen Dubya girip somurttuğunda hasar kontrolü konusunda bir atölyeye liderlik ediyordu, tam siktir gitmelerini öneriyor. “Baba, neden hepimiz “biz biziz, sen sensin” gibi olamıyoruz. Başa çıkmak?””. Böylece komplo teorilerine amansız bir saldırı başlar ve eleştirel düşüncenin sonu gelir. Bu parazitleri eleştiren herhangi bir ifade derhal bir “komplo teorisi” olarak kabul edilir ve reddedilir. Yine de uyuyoruz. Bunu sorgulamıyoruz. Alay etmeyenlerden başka. Pfft, kamu sıkıntısı kim, bahse girerim? Birden anladım. Bu hesaplandı! Tembel değil. Komplolar sadece burada ve orada gerçekleşmez. HER ŞEY bir komplodur. Başka seçenek yok. Hepsi bir arada ve siyaset sahnelenen tiyatro!

Tüm ateistlerin neyi sevdiğini ve neye inandığını biliyor musunuz? Bu doğru! Duşların içindeki sandalyeler! Hayır, ama cidden… Uzaylılar! Derinlerde, teknolojik olarak üstün dünya dışı kardeşlerimiz tarafından bu zalim sosyopatlardan eninde sonunda kurtulacağımız fikri, ben bir ateistken içimde devam etti. Yaşlandıkça, bunun olacağı gün daha da uzaklaşıyor gibi görünüyordu ve bu olasılık giderek daha olası hale geldi. Sonra bu inancın bu tiranlar lehine işlediği aklıma geldi. ET’nin müdahale etmesini beklerken, bu bokun olmasına izin veriyorum. Devam etmesine izin vermek. DİRENÇ OLMADAN! Bu onu çok daha eğlenceli hale getiriyor. Ne olursa olsun, bize hükmeden bu güçlerin insan olmadığı düşüncesi devam etti. Bulabildiğim herhangi bir tavşan deliğine kadar herhangi bir doğruluk ya da teori için kazdım ve kazdım. Sonra BAM! Kafaya bir yarı gibi, bir düşünce oluştu. Dünya dışı varlıklar dünya dışı değildir. Bu varlıklar boyut dışıdır. Bu bana cennet ve cehennemin nerede olduğunu açıkladı, ki bunları fiziksel olarak gözlemleyemediğimiz için hep merak etmiştim. Cehennem, bizimkiyle aynı anda çalışan, ancak bizimkinden çok daha kötü bir dünyadan oluşan bir boyuttadır.

Her zaman hayatın ne kadar zor olduğunu düşünmüşümdür, muhtemelen daha da kötüye gidemez ve potansiyel olarak zaten cehennemde olabiliriz. Tanrı neden açları doyurmadı? Başta neden açlıktan ölüyorlardı? Yine de bu şımarık kaltağın bir range rover için duasına cevap verdi mi? Hayır. İşler bu şekilde değil. Gençlik yıllarımda, bu ifadeyi ucuz bir kaçma olarak görmüştüm. Bu kadar sevgi dolu ve her şeye gücü yeten birinin böyle şeylerin olmasına nasıl izin verebildiğini anlamıyordum. Yine de bilgisizdim. Bu konuda henüz çok yeniyim, bu konuda bu kadar konuşmaktan rahatsızlık duyuyorum çünkü vaaz veren güçlü insanlardan her zaman nefret etmişimdir. Ben öyle çıkıyorum diye endişeleniyorum. Manevi sıkıntılar konusunda yeniyim. Tanrı cennette hakimiyete sahiptir, ancak yolsuzluk nihayet onun bile görmezden gelemeyeceği bir düzeye ulaştığında yeryüzünde müdahale edebilir. Ancak ruhlar tehlikede olduğu için zaman çok önemlidir. Gelirse, onu bulamayanlar ya da kaybolup arayanlar onu asla bulamazlar ve korkunç bir ahirette yok olurlar. Yeryüzünde tanık olduğumuz korkunç ve adil olmayan şeyler, üst kattaki adamın yaptıkları değil, daha çok duyarsızlaşmış ve cahil zihinlerimizde, gücüyle ne kadar övünüldüğü için bunları ona atfetmektedir. Şeytan’ın bir varlık veya varlık olmadığından habersiz. Şeytan, kutsal baba kadar bir isimdir. Şeytan amansız, kötü ve güçlü bir güçtür, eğer doğru anlarsam, neredeyse bir oyun için DLC gibi yaratıldı, lucifer diğer düşmüş meleklerle Tanrı’ya karşı darbesi için bu aleme sürgün edildiğinde, sonunda bazı insanları hamile bıraktı ve nefilim ile sonuçlandı. devler, bir kez öldüklerinde ruhları fiziksel varoluşa dökülerek İblisleri dünyaya açtılar. Nefilimler iğrençti. Her etki için eşit veya zıt bir tepkidir. Evet, görelilik teorisini neden, tek bir öğrencinin eylemi nedeniyle tüm sınıfın cezalandırılması gibi, konuşan bir yılanın emriyle bir elma yuttuğunu varsayan aptal bir sürtük ile uğraştığımızı açıklamak için kullandım. iyiydi. Sonunda benim yerime gelen Allister Crowley, “bugün onlara iblis deniliyor, yarın başka bir adla anılacaklar” dedi. Kulağa ne kadar saçma gelse de ve evet öyle olduğunu kabul ediyorum, dünün iblisleri bugünün uzaylılarıdır. Tanık olduğumuz el sanatları aslında zanaat bile değil. Onlar ya tanıklı zanaata şekil değiştiren varlıkların kendileridir ya da bu varlıkların yarattığı güçlü halüsinasyonların bir sonucu olarak, oraya nasıl geldiklerine dair kişisel olarak tanık olunan bir açıklama ile alemimizde fiziksel olarak gerçekleşmesi için bu tür şeylerin tasvirleridir. Yanıtlayacak çok fazla sorumuz yok, başlangıçtaki güven onların aldatma işini zorlaştırıyor. Bu bana bilişsel uyumsuzlukla ilgili ilk deneyimimi veren şeydi. Ve dürüst olmak gerekirse, bu gerçekleşmeler beni sarstı. UFO’lar fiziksel olarak imkansızdır. Onlar sadece.. Bu farkındalıktan nefret ettim. Doğaüstü yetenekler dışında, teknolojinin zirvesindeyiz. Uzaylılar İncil’in “gözcüleri” olduğuna inanıyorum. Farklı insanları ne kadar kabul ederseniz edin, bize birini dış görünüşüne göre yargılamamamız öğretildi. Bunların hiçbiri, varlığı bile panik ve huzursuzluk duyguları uyandıran bir şey için geçerli olamaz.

“İfşaatın” gerçeğe dönüşmeye neden bu kadar yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Çünkü ahir zamandayız. Gerçeklik kapalı görünüyor mu? Sadece gerçekten garip ve normal değil mi? Daha sık açıklayamayacağın şeyler mi oluyor? Doğru değilmiş gibi görünen diğer şeyleri mi fark ediyorsunuz? Evet, biliyorum ki tek ben değilim. Bazı hasta için deli gibi, diğerleri için hasta sadece şüpheleri doğrular. Tüm tarih, olup bitenlerin hepsine yol açan bir komplo olmuştur. Şu an tek endişem, farkına varmakta çok geç kalmış olmamdı. Ve sorduğum her şeye göre, hayır, değildim. Asla geç Değil. Ve herhangi bir şüphe, inancınızın olmadığını gösterir. Yani, yapacak biraz büyümem var.

Not: Cümle yapısındaki ani değişikliği affedin, birkaç saattir bunun üzerinde çalışıyorum. Bunları görmeye daha meyilli olabilecek insanlara itiraf etmek iyi hissettirdi.

TL; DR, bizi yönetenler, uzaylılar tarafından kullanılan piyonlardır ve bu, şimdi Demons dediğimiz şeydir ve bunların tümü, büyük bir komplo ağında bu güncel olaylara yol açmıştır.

47 Comments

1. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, teşekkürler

2. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 192

3. Sakarya merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım 11-08-2021 22:30:21

4. Yozgat dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, saolun , memo – 425

5. Amasya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım 11-08-2021 22:32:59

6. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Kars merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım 11-08-2021 22:37:51

8. Denizli merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun 11-08-2021 22:38:16

9. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

10. Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 123

12. Kütahya dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 413

13. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun , elif yılmaz – 488

14. Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Slm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 203

16. Slm paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , – 346

18. Selam herkese web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 414

20. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler

21. Gaziantep dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 33

22. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 7

24. Bingöl merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım 11-08-2021 23:27:37

25. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 456

27. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

28. Aksaray dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 193

29. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, saolun

30. Hatay dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler , – 295

31. Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Ağrı merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-08-2021 07:22:47

33. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 25-08-2021 10:46:00

34. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun

35. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-08-2021 04:39:48

36. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Manisa merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım 31-08-2021 18:21:57

38. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 21

39. İstanbul dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . Selam herkese sayfa valla çok güzel, saolun , Hasan – 350

40. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 10

42. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler

43. Adana dan kimler var. [Reposting due to removal but they then let it post at original time so no exposure] Din, . selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 244

Write A Comment