Resim yayınları hakkında daha katı kurallarımız olmalı gibi hissediyorum

Meta ve her şey olmak için değil, ama bu alt ile ilgili şikayetlerin çoğunun madde olmadan rastgele eşek propagandası resimleri olduğunu hissediyorum ve katılıyorum. Görüntü / meme yazıları hakkındaki kuralı değiştirebilir miyiz, böylece dağınıklığı temizler mi? Belki resim gönderecekseniz, kesinlikle bir kaynak da göndermelisiniz? Sadece oraya atıyorum çünkü bir şeyin gerçek olduğunu düşünmekten çok bıktım, sadece saçmalık yorumlarında bulmak için tüm dokuzları kurtardı.

“Resim yayınları hakkında daha katı kurallarımız olmalı gibi hissediyorum” üzerine 24 yorum

1. Rize merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 06:38:49

2. Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-09-2020 07:57:12

3. Bartın merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 14-09-2020 04:05:58

4. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 11:23:19

5. Kırıkkale merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-10-2020 12:59:48

6. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-10-2020 15:30:28

7. Bu konu : ” Resim yayınları hakkında daha katı kurallarımız olmalı gibi hissediyorum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 426

Yorum yapın