Enjeksiyon bağışıklık vermez, virüsü ortadan kaldırmaz, ölümü engellemez, virüse yakalanmayacağınızı garanti etmez, virüse kapılmanızı engellemez, bulaşmanızı engellemez, Seyahat yasağı ihtiyacını ortadan kaldırmaz, iş kapatma ihtiyacını ortadan kaldırmaz, kilitlenme ihtiyacını ortadan kaldırmaz, maskeleme ihtiyacını ortadan kaldırmaz. Öyleyse tekrar, CV19 aşısının gerçekte ne yaptığını, aslında ne ile ilgili, aslında ne için olduğunu sormamalı mıyız? Kaynak

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 390

2. Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 406

3. Ankara dan kimler var. Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler , memo – 411

4. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun

5. Tunceli dan kimler var. Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı . Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 257

6. Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 58

7. Malatya dan kimler var. Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 474

8. Amasya merkezden ben memo. Selam paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler 03-02-2021 20:34:07

9. Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sağolun , emin – 328

10. Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 200

11. İstanbul merkezden ben emin. Merhabalar sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 11-02-2021 00:30:03

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 394

13. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. Ankara dan kimler var. Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 252

15. Aydın dan kimler var. Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 281

16. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

17. Düzce merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, tebrikler 14-03-2021 01:56:22

18. Bu konu : ” Resmi kaynaklar tarafından bize anlatılanların bir hatırlatıcısı ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 246

19. Ağrı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 05-04-2021 06:33:40

20. Denizli merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanki güzel, teraziye tıkladım 08-04-2021 09:20:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link