Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST)

(Bir kısa film yapıyorum ve film için sahte bir gönderi yapmam gerekiyor. BU SAHTE BİR POST. Gerçekmiş gibi etkileşim kurun.)

Geçen gün bir Wikileaks kasasına rastladım, COVID-19’un elimizde bir hastalık olmadığı gerçeğini örtbas etmek için nasıl bütün bir operasyon olduğunu detaylandırdı; bunun yerine; kahrolası bir doğaüstü varlık. Burada görebilirsin https://wikileaks.org/ciav7p1/. (varlığın feromonları nasıl yaydığını ve avını nasıl takip ettiğini vb. detaylandırır)

Ben bu tür şeylere inanan biri değilim ama kasaya baktıktan sonra tamamen mantıklı, tüm gerçekler sıraya giriyor gibi görünüyor ve gvmt’nin sızıntıyı çürütmek için hiçbir girişimde bulunmadığı gerçeği sadece teoriyi güçlendiriyor .. .

“Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST)” üzerine 12 yorum

1. Niğde merkezden ben gaye. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-09-2020 20:56:03

2. Gaziantep merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 29-09-2020 04:00:23

3. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:18:23

4. Diyarbakır dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 117

5. Osmaniye dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 374

6. Giresun merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:19:23

7. Ardahan merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, şukuladım 20-10-2020 01:09:18

Yorum yapın