(Bir kısa film yapıyorum ve film için sahte bir gönderi yapmam gerekiyor. BU SAHTE BİR POST. Gerçekmiş gibi etkileşim kurun.)

Geçen gün bir Wikileaks kasasına rastladım, COVID-19’un elimizde bir hastalık olmadığı gerçeğini örtbas etmek için nasıl bütün bir operasyon olduğunu detaylandırdı; bunun yerine; kahrolası bir doğaüstü varlık. Burada görebilirsin https://wikileaks.org/ciav7p1/. (varlığın feromonları nasıl yaydığını ve avını nasıl takip ettiğini vb. detaylandırır)

Ben bu tür şeylere inanan biri değilim ama kasaya baktıktan sonra tamamen mantıklı, tüm gerçekler sıraya giriyor gibi görünüyor ve gvmt’nin sızıntıyı çürütmek için hiçbir girişimde bulunmadığı gerçeği sadece teoriyi güçlendiriyor .. .

Author

78 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. Selam siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Niğde merkezden ben gaye. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-09-2020 20:56:03

4. Gaziantep merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 29-09-2020 04:00:23

5. Gürbüz Reply

Selam web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:18:23

7. Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Diyarbakır dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 117

9. Osmaniye dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 374

10. Giresun merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:19:23

11. Ardahan merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, şukuladım 20-10-2020 01:09:18

12. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 226

13. Antalya merkezden ben ali. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 24-10-2020 14:11:09

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 164

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 179

17. Kilis dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 103

18. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 349

19. Karabük merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inan ki güzel, teraziye tıkladım 18-11-2020 04:50:51

20. Amasya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-11-2020 12:09:33

21. Edirne dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 31

22. elif yılmaz Reply

Merhaba siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Niğde merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 24-11-2020 00:56:36

24. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 114

25. Osmaniye merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:37:50

26. Slm siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Hatay merkezden ben . Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, sağolun 10-12-2020 16:07:22

28. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 361

29. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

30. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , – 426

31. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Slm paylaşım cidden iyi, şukuladım , emin – 444

32. Ağrı dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Slm bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , doruk – 72

33. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 211

34. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

35. Hakkari dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 308

36. Trabzon dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Mrb bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 473

37. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 66

38. Yozgat dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun , gaye – 438

39. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ziya – 431

40. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 426

41. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , ziya – 82

42. Bingöl dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, teşekkürler , gaye – 274

43. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

44. Selamın aleyküm web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım

45. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım

46. Afyon merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız inanki çok iyi, sağolun 12-02-2021 04:01:39

47. Mersin dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Mrb siten inanki güzel, saolun , ziya – 248

48. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 86

49. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 9

50. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 289

51. Afyon merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-03-2021 19:35:51

52. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 295

53. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 244

54. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

55. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , ali – 262

56. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , – 214

57. Tekirdağ dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 141

58. selam arkadaşlar web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Kocaeli merkezden ben Hasan. Mrb sayfa cidden mükemmel, twitter da paylaştım 29-03-2021 10:18:13

60. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

61. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

62. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , – 186

63. Selam paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım

64. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 271

65. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 418

66. Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

67. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

68. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 393

69. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Selam herkese web siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 149

70. Burdur dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 311

71. Bu konu : ” Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , banu – 463

72. Kocaeli dan kimler var. Resmi Wikileaks dokümanı, COVID’in bir örtbas olduğunu kanıtlıyor … (KISA BİR FİLM İÇİN SAHTE POST) . Merhaba herkese web sitesi valla çok iyi, saolun , emin – 390

73. selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Malatya merkezden ben hatice. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler 10-06-2021 00:28:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link