Kategoriler
Genel

RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular.

İyonlaştırıcı Olmayan Radyofrekans Alanlarına Maruz Kalmış Hayvanlarda Uyarlanabilir Yanıt: Bazı Temel Mekanizmalar https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4025035/

“Şimdiye kadar, RF maruziyetinin biyolojik etkileri üzerine yapılan araştırmanın odak noktası olumsuz etkiler olmuştur. Yukarıda incelenen çalışmalardaki gözlemler, RF maruziyetinin hayvanlarda ve insan hücrelerinde iyonize radyasyon ve kimyasal mutajenlerin ölümcül ve ölümcül dozlarına daha sonra maruz kalmanın neden olduğu hasara karşı direnç sağlayabildiğini göstermiştir. Verilerimiz ayrıca RF kaynaklı AR için bazı mekanik kanıtlar sağlamıştır. Diğer birkaç mekanizmanın daha fazla incelemeye ihtiyacı var. ”

Bu ilginç. RF maruziyetinin olası olumlu etkilerini araştırmamışlardır. Bunu bulmam beni şaşırttı. Olası tüm açılara bakmak için iyi bir hatırlatma

“RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular.” için 13 yanıt

Kırklareli merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun 01-07-2020 13:12:14

Yalova merkezden ben mehmet. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 18:27:41

Bolu merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 05:26:59

Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 11-07-2020 19:25:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir