İyonlaştırıcı Olmayan Radyofrekans Alanlarına Maruz Kalmış Hayvanlarda Uyarlanabilir Yanıt: Bazı Temel Mekanizmalar https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4025035/

“Şimdiye kadar, RF maruziyetinin biyolojik etkileri üzerine yapılan araştırmanın odak noktası olumsuz etkiler olmuştur. Yukarıda incelenen çalışmalardaki gözlemler, RF maruziyetinin hayvanlarda ve insan hücrelerinde iyonize radyasyon ve kimyasal mutajenlerin ölümcül ve ölümcül dozlarına daha sonra maruz kalmanın neden olduğu hasara karşı direnç sağlayabildiğini göstermiştir. Verilerimiz ayrıca RF kaynaklı AR için bazı mekanik kanıtlar sağlamıştır. Diğer birkaç mekanizmanın daha fazla incelemeye ihtiyacı var. ”

Bu ilginç. RF maruziyetinin olası olumlu etkilerini araştırmamışlardır. Bunu bulmam beni şaşırttı. Olası tüm açılara bakmak için iyi bir hatırlatma

Author

81 Comments

1. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

2. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Merhaba siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım

4. Kırklareli merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun 01-07-2020 13:12:14

5. Yalova merkezden ben mehmet. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 18:27:41

6. Bolu merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 05:26:59

7. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

9. Burdur merkezden ben banu. Merhabalar siten valla iyi, saolun 11-07-2020 15:48:33

10. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 11-07-2020 19:25:54

11. Karaman merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2020 16:52:38

12. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler

13. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bartın merkezden ben Aylin. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:20:40

17. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-08-2020 02:01:59

18. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, teşekkürler

19. Merhaba paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım

20. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

21. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Gaziantep merkezden ben doruk. Mrb sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-08-2020 03:50:19

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

24. Bolu merkezden ben ali. Slm bu web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler 24-08-2020 04:41:00

25. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm web siten cidden mükemmel, tebrikler 29-08-2020 04:38:59

27. Hatay merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 03-09-2020 17:13:54

28. Bursa merkezden ben mehmet. Slm web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler 09-09-2020 01:29:34

29. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

30. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Slm sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım

34. Gürbüz Reply

Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

35. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:52:52

36. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım 18-10-2020 06:49:45

37. Van dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun , mehmet – 260

38. Mersin dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Merhabalar siteniz inanılmaz iyi, şukuladım , banu – 490

39. Samsun dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 273

40. Konya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-11-2020 18:06:39

41. İzmir dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 173

42. İstanbul dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 176

43. Antalya merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 23-11-2020 23:51:26

44. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

45. Eskişehir dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Selam siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 286

46. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler , hatice – 398

47. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 250

48. Iğdır merkezden ben emin. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, sağolun 06-12-2020 14:38:15

49. Selam herkese siten inanılmaz hayran edici, şukuladım

50. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 242

51. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım

52. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

53. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

54. Bayburt dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 40

55. Tokat merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-01-2021 02:05:12

56. Elazığ dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Selamlar web sitesi inan ki güzel, tebrikler , ali – 485

57. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

58. Kahramanmaraş dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 326

59. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok iyi, face de paylaştım , hatice – 195

60. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Slm siten harbiden iyi, şukuladım , ahmet – 414

61. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, şukuladım , Aylin – 479

62. Hatay dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 464

63. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , – 406

64. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun , mehmet – 123

65. Van merkezden ben . Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler 02-03-2021 00:43:24

66. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

67. Selam herkese web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 4

69. Bu konu : ” RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. ” çok güzel. Mrb sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 340

70. Balıkesir dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 379

71. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

72. Karabük dan kimler var. RF maruziyeti ve hayvan / insan sağlığı ile ilgili şaşırtıcı bulgular. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 279

73. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-05-2021 09:18:37

74. Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link