RGB’nin dün geceden önce öldüğüne inanmaya başlıyorum. Birkaç hafta önce düğünü yönettiğinde hayatta olduğunu düşünüyorum, ama aslında arada bir öldü. Sanırım, onun ölümünü örtbas etmelerinin sebebi illa ki alçakça nedenlerden dolayı değil.

Dün gece günbatımında Roş Aşana başladı. Yahudi geleneğine göre bu bayramda ölenler, erdemli ve azizlere verilen bir unvan olan tzadik olarak kabul edilir. Yüksek Mahkeme’deki ilk Yahudi kadındı, bu yüzden ona bu unvanın verildiğinden emin olmak istediler. Bence kanser onun ölümüyle sonuçlandı ve muhtemelen onu dün gece gün batımına kadar yaşam desteğinde tuttu, böylece onurları aldı. Zamanlama bir tesadüf gibi görünüyor.

Sanırım hükümetteki ve muhtemelen bazı medyadaki birçok kişi bunu biliyordu ve hepsi aile bir açıklama yapana kadar bunu kamuoyuna açıklamamayı kabul etti. İsrail de bu iyiliği isterse, Kongre ve Trump’ın çoğunun uymayı kabul ettiğini görebilirdim. Ayrıca, Trump’ın neden önceden hazırlanmış bir liste hazırladığını ve McConnell’in Ekim sürprizinin nasıl yeni bir Yüksek Mahkeme seçimi olacağına dair bağışçılara özel yorumlar yaptığı söylentilerinin yapıldığını da açıklıyor. Öldüğü açıklanır duyurulmaz McConnell ve diğer Cumhuriyetçilerin başsağlığı göndermek yerine adaylık hakkında konuşmaları beni tuhaf buldu. İlk başta bu kadar uzun süre hizmet ettiği için bana duygusuz davrandı, ama çoktan öldüğünü bilselerdi mantıklı geliyordu.

https://www.amny.com/brooklyn/ginsburgs-death-on-rosh-hashanah-esicular-significant-for-some-jewish-americans/

Author

72 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Merhaba siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

3. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

7. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım

9. selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, tebrikler

10. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız cidden güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:19:01

13. Sivas merkezden ben banu. Mrb siteniz harbiden çok güzel, şukuladım 07-10-2020 18:19:52

14. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 19-10-2020 05:22:50

15. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Slm web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 41

16. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki güzel, saolun , memo – 107

17. Bartın merkezden ben ali. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-10-2020 07:40:01

18. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 426

20. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-11-2020 21:49:53

21. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 54

22. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

24. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım , – 446

25. Ordu merkezden ben ali. Mrb paylaşımın vallaha iyi, şukuladım 12-12-2020 02:38:53

26. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 349

27. Slm sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

28. Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım

29. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 373

30. Rize merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 30-12-2020 01:24:59

31. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 31-12-2020 12:16:50

32. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım 01-01-2021 04:19:20

33. Edirne dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 110

34. Kocaeli dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , ziya – 466

35. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 458

36. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım

37. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 411

38. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun 13-01-2021 14:39:27

39. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 91

40. Şırnak dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, saolun , ziya – 392

41. Kars dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 145

42. Aydın dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Selam herkese sayfan inanki güzel, face de paylaştım , Hasan – 457

43. Bilecik dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 262

44. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun 10-02-2021 17:59:33

45. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun , Emine – 76

46. Niğde dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . selamun aleyküm sayfan inanki güzel, şukuladım , Emine – 396

47. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 479

48. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 20-02-2021 15:11:39

49. Merhaba siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

50. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun

51. Erzurum merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 13:33:25

52. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 302

53. Ağrı dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 300

54. Kilis dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler , banu – 234

55. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Muğla dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 99

57. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

58. Elazığ dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 310

59. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

60. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 164

61. Muş merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-05-2021 11:07:18

62. İzmir merkezden ben . Merhabalar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 12-05-2021 15:38:12

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 299

64. Burdur dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , hatice – 297

65. Kırklareli merkezden ben hatice. Slm sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler 20-05-2021 01:37:56

66. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 48

67. Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

68. Antalya dan kimler var. RGB Dün Geceden Önce Ölü . selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 451

69. Bu konu : ” RGB Dün Geceden Önce Ölü ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, tebrikler , memo – 52

70. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-06-2021 23:02:40

71. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link