Hatta onu çok araştırıyorum ve kan çok tuhaf bir konu. Bazı insanlar bu kan grubunun garip olduğunu ve bununla birlikte kadınların RH pozitif bir erkeğin fetüsünü yabancı cisim olarak yok edeceğini bilir. Birçok insan bunun uzaylı DNA’sı olduğunu düşünüyor. Aslında bize karışan düşmüş meleklerin kanı olduğunu düşünüyorum. Diğerleri, İsa’nın eşi Evlenmek olan kutsal kâse olsa da, İsa’nın soyunun geçtiğini düşünüyor. Başka birinin bununla ilgili teorileri veya düşünceleri olup olmadığını bilmek isterim.

Author

51 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , hatice – 343

2. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 325

3. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 417

4. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Slm web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 389

5. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-02-2021 12:11:44

6. Uşak dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , memo – 40

7. Selamlar siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kahramanmaraş dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 191

9. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Mrb siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 324

10. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım 17-02-2021 12:13:52

11. Bitlis merkezden ben . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 17-02-2021 12:13:54

12. Çankırı merkezden ben memo. Selam web siten gerçekten mükemmel, saolun 17-02-2021 12:13:55

13. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 12:29:19

14. Kilis dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 167

15. İstanbul dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Mrb paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 105

16. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 16:24:23

17. Ordu dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Merhabalar siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 200

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 246

19. Trabzon dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, sağolun , memo – 351

20. Balıkesir dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ziya – 454

21. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler

22. Uşak dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 158

23. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Selam siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 3

25. Burdur dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Merhabalar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 355

26. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 451

27. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 311

29. Tokat dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 409

30. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun 19-04-2021 22:35:30

31. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 190

32. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-05-2021 08:11:25

33. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun 06-05-2021 23:54:59

34. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 496

35. Mrb web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Karaman dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 401

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Slm web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 156

38. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler 30-06-2021 15:46:38

39. Trabzon dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 336

40. Hakkari merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 22:31:17

41. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Isparta dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . Mrb siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , banu – 395

43. Karabük merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 15-07-2021 13:17:20

44. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 407

45. Bu konu : ” RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, sağolun , Gürbüz – 161

46. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler

47. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

48. Çankırı dan kimler var. RH negatif kan komplosu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum 🩸 . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 144

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link