Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum

Sanırım oğlu tarafından yazılmış / yayımlanmış bir kitapta, yüksek rütbeli bir askeri pilot olan Amiral Byrd, kendisini dünyanın “içine” götüren bir girişi keşfettiği güney kutbuna uçtu. Daha sonra orada yeni yaşam formları ve şehirler keşfetti. Herhangi biri bir bağlantı isterse bana PM veya buraya gönderebilir miyim?

… bubba_alabama tarafından gönderildi
[comments]

“Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum” üzerine 18 yorum

1. Malatya dan kimler var. Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , – 183

2. Bu konu : ” Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , emin – 258

3. Bu konu : ” Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 478

4. Karaman dan kimler var. Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 156

5. Van dan kimler var. Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , memo – 451

6. Bu konu : ” Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 439

7. Bu konu : ” Richard Byrd’ın Antarktika yolculuğunun bir PDF indirmesini buldum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 109

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link