Hey millet, son zamanlarda Hollow Earth/Agartha’ya DERİN dalış yapıyordum ve Richard E Byrds’ın 1947 uçuşuyla ilgili kitabını okumak istedim.

Maalesef Amazon/Kindle/Apple/Google’ın hepsinde bu kitap ülkemde “inceleniyor” olarak listeleniyor, dolayısıyla yasal olarak satın almak esasen imkansız.

Merak ettim, kitabın herhangi bir yerinde pdf linki var mı?

şimdiden takdir ediyorum! Ülkem bir şeyler okumamı ne kadar istemezse, ben o kadar çok istiyorum.

26 Comments

1. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Sinop merkezden ben emin. Merhabalar web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 30-07-2021 15:03:53

3. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü . Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 31

4. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü . Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 290

5. Bu konu : ” Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 327

6. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

7. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 02:41:08

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 345

9. Yalova merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa gerçekten çok güzel, teşekkürler 01-08-2021 22:14:00

10. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 439

12. Bu konu : ” Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, saolun , mehmet – 85

13. Iğdır merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 16:54:25

14. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

15. Batman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 23-08-2021 06:38:18

16. Denizli dan kimler var. Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 353

17. Erzurum merkezden ben mehmet. Selamlar siten yeminle çok güzel, teşekkürler 24-08-2021 15:51:34

18. Kütahya dan kimler var. Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü . Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 476

19. Sivas dan kimler var. Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , gaye – 89

20. Trabzon dan kimler var. Richard E. Byrd’ın Kayıp Günlüğü . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, tebrikler , Aylin – 372

21. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 19:32:07

22. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-09-2021 00:32:28

23. Van merkezden ben hatice. Merhaba web siten yeminle güzel, saolun 08-09-2021 00:31:25

24. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

25. Selam herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

26. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

Write A Comment