Trump’ın suçlanmasının kuruluş karşıtı olduğunu ‘kanıtladığını’ düşünüyorsanız, Nixon, bir kurum başkanının görevden alınmasının emsalidir.

Nixon, rakipleri Watergate Hotel’deki DNC ofislerine girerken yakalandığında rakibi Demokrat meslektaşlarına karşı yazılı olmayan rekabet kurallarını çiğnedi.

Trump, 2016 seçimlerinde Hillary Clinton’a özel e-posta kullanması nedeniyle cezai kovuşturma yapılması çağrısında bulunduğunda yazılı olmayan kuralları çiğnedi.

Author

20 Comments

1. Hatay merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 13-01-2021 21:42:22

2. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 395

3. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 133

4. Giresun dan kimler var. Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler , – 6

5. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 453

6. Sakarya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 25-01-2021 16:37:59

7. Afyon dan kimler var. Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 448

8. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 13

9. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun 25-02-2021 03:21:49

10. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Tekirdağ dan kimler var. Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du . selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 64

12. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 384

13. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , emin – 137

14. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 369

15. Afyon dan kimler var. Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du . Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 338

16. Ardahan dan kimler var. Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 402

17. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 363

18. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , banu – 391

19. Burdur merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler 05-04-2021 15:05:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link