Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du

Trump’ın suçlanmasının kuruluş karşıtı olduğunu ‘kanıtladığını’ düşünüyorsanız, Nixon, bir kurum başkanının görevden alınmasının emsalidir.

Nixon, rakipleri Watergate Hotel’deki DNC ofislerine girerken yakalandığında rakibi Demokrat meslektaşlarına karşı yazılı olmayan rekabet kurallarını çiğnedi.

Trump, 2016 seçimlerinde Hillary Clinton’a özel e-posta kullanması nedeniyle cezai kovuşturma yapılması çağrısında bulunduğunda yazılı olmayan kuralları çiğnedi.

“Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du” üzerine 5 yorum

1. Hatay merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 13-01-2021 21:42:22

2. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 395

3. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 133

4. Giresun dan kimler var. Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler , – 6

5. Bu konu : ” Richard Nixon İcra Edildi ve O Kuruluş’du ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 453

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link